Gary Loomis GL3

Z

Zakula

Guest
Sjeki,znam da ti imash ovaj shtap...Jel mozesh da mi "docharash" njegove karakteristike malo??Takodje,bih voleo da chujem svachije mishljenje o istom...
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Za SVACIJE MISLJENJE - NEZNAM. Moje misljenje je ipak MOJE! Jedno izvjesno vreme sam bio promoter ove firme, sto zbog love, sto zbog onomadne nastale situacije, ali meni u principu odgovaraju srednje brzi stapovi... a Loomisa imam u svim vrijednostima, i to dzaba - kad god mi zatreba... sta bih ti reko? Lijep i dobar stap, meni pashe! Majstorski finish, lak stap, ima ga u sirokom rasponu... pa ti vidi! Jesu mu cijene malo  jace, al jebiga... ja ne placam, te ne placam, stoga mi nije ni bitno! Jedno 7-8 komada sam podijelio okolo, al svak voli svoju ruku, te nebih da ulazm u TESTIRANJE stapova. :tbumb:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Nisam znao da kod nas ima promotera Loomisa. Nikad nisam ni video (vidio) štap Loomis u našim prodavnicama. Voleo (volio) bih da pročitam malo više o Sjeklocinom promovisanju štapova, ako je to moguće.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
ako neces meni, pokloni stap mojoj devojci, pa ona meni i volecu je jos vise,a i tebe ali sa tobom ne bih vise od pecanja :hammer: :D
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Mixmaster je napisao(la):
Nisam znao da kod nas ima promotera Loomisa.
Mnogo sta ti neznas, pa zivis.... sta ti fali? :D :D

Mixmaster je napisao(la):
Nikad nisam ni video (vidio) štap Loomis u našim prodavnicama.
Slabo zalazis po boljim prodavnicama... provjeri malo! Bilo ih je nekad, a sad - neznam.

Mixmaster je napisao(la):
Voleo (volio) bih da pročitam malo više o Sjeklocinom promovisanju štapova, ako je to moguće.

'Teo sam i ja da budem kapetan ladje.....  :D :D :D
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Ni ja nisam nikada probao Loomis-e a voleo bih. Kao i da čujem neko smisleno mišljenje o njemu.
Puno hvala našem članu Sjekloći na iscrpnim i korisnim informacijama. Minus na svaka 3 dana, jedan odmah.
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Fala, fala.... :D

Ja bio poceo da pisem post o testiranju (ali onom pravom) stapova, al administratori i moderatoti nasli za shodno da to nije tema za ovaki forum te ga izbrisali. Planirao sam bio da predstavim kompletnu proceduru i dobijene, te prezentovane, rezultate jedno dvadesetak stapova vishe i visoke klase sa nekih desetak testiranja i prezentacija, medju njima naravno i Loomisa, ali... sta da radim... glupo mi da nastavim tekst ciji je prvi dio obrisan.

Milance, ne pogadjaju me minusi (kao i Miksa, uostalom)  :D, tako da... izvoli kad god nadjes za shodno.

:bye:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Sjekloca je napisao(la):
Ja bio poceo da pisem post o testiranju (ali onom pravom) stapova, al administratori i moderatoti nasli za shodno da to nije tema za ovaki forum te ga izbrisali. Planirao sam bio da predstavim kompletnu proceduru i dobijene, te prezentovane, rezultate jedno dvadesetak stapova vishe i visoke klase sa nekih desetak testiranja i prezentacija, medju njima naravno i Loomisa, ali... sta da radim... glupo mi da nastavim tekst ciji je prvi dio obrisan.
O cemu ti govoris molim te reci mi, o reci mi? Koji je tvoj smislen post obrisan? Zato molim te nemoj da optuzujes sajt, za ono sto nemozes/neces/nezelis da uradis. Takve tinejdzerske egzibicije ti ne prilice, valjda.
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Izvinjavam se stvarno..... Post je bio u jednom, pa se pojavio u drugom, pa je bilo seckanja ili vec sta, pa je opet ovde, ali u drugom postu. Moja greska!  :'(
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Sjekloca je napisao(la):
Mixmaster je napisao(la):
Nisam znao da kod nas ima promotera Loomisa.
Mnogo sta ti neznas, pa zivis.... sta ti fali? :D :D

Mixmaster je napisao(la):
Nikad nisam ni video (vidio) štap Loomis u našim prodavnicama.
Slabo zalazis po boljim prodavnicama... provjeri malo! Bilo ih je nekad, a sad - neznam.

Mixmaster je napisao(la):
Voleo (volio) bih da pročitam malo više o Sjeklocinom promovisanju štapova, ako je to moguće.

'Teo sam i ja da budem kapetan ladje.....  :D :D :D

Sjekloca, ja sam potpuno siguran da kod nas nikad nije bilo promotera firme G. Loomis, niti prodavnice njihove opreme.
Ti pišeš da si ti bio promoter i da Loomisa možemo naći u boljim prodavnicama. To je kao kad bih ja napisao da sam svetski šampion u mušičarenju pastrmki, a moju sliku možete naći u svim boljim časopisima u Engleskoj ili USA.
Hajde, dokaži nam da pišeš istinu. Vidim da si prestao da glumiš Nišliju. Ako si se doselio iz USA i zoveš se Frank, Lee ili Stewart, poverovaćemo ti.  ??? Voleli bi takvog saradnika na forumu.  :tbumb:
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Mixmaster je napisao(la):
Sjekloca, ja sam potpuno siguran da kod nas nikad nije bilo promotera firme G. Loomis
Opet n'umes da citas.... gde sam ja to napisao KOD NAS??? :doh:

Mixmaster je napisao(la):
.... niti prodavnice njihove opreme.

Naravno.... nema ni prodavnica mnogih drugih firmi, sto ne znaci da u ostalim prodavnicama ne mozes da nadjes njihove prodavnice.... :D :D :D

Mixmaster je napisao(la):
Hajde, dokaži nam da pišeš istinu. Vidim da si prestao da glumiš Nišliju.

Sta bih ja kome imao da dokazujem bilo sta? Stvar je izbora ko hoce da veruje... ko nece - niko ga ne tera. Nemam ja nista od toga, a bogami ni onaj ko veruje ni onaj ko ne veruje.

Mixmaster je napisao(la):
Voleli bi takvog saradnika na forumu.  :tbumb:

A sta ce vam, kad vi imate svoje nacine testERISanja stapova i konaca i svega ostalog? :D :D

A koliko sam ja Nislija ili nisam (jel jos uvek zelis da me upoznas, a?) to se tebe nimalo ne tice. Uostalom nisu svi Nislije po matrici po kojoj ti zamisljas Nislije, veruj mi. Opaka je tvoja paranoja, majke mi! :-X

A sad te lepo molim da se vise ne kacis po mojim postovima, nema potrebe za tim. Opste je poznata cinjenica da ti, namerno ili ne, svaki post upropastis... pa se onda cudis nesto. Mani me se, lepi Randjo!  :whistle:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Da ne smaram, skratiću. Nisam ja taj koji tako često upada u tvoje postove, već je obrnuto. A, ako nećeš da nas uputiš u svoje majstorije, što si onda ovde? Valjda treba da razmenimo znanja, a ne s..nja.  :yeswink:
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Mixmaster je napisao(la):
... Valjda treba da razmenimo znanja, a ne s..nja.  :yeswink:

Pa sta ti jos mozes da naucis, o sveznajuci ajatolashe musicarenja, svijetla zvijezdo flajkastinga, flajtajinga, flaj... jebem li ga cega sve flaj...? Ima li uopste bilo kakvih nepoznanica za tebe? Ja ne verujem.... :D  i lepo ti rekoh: ne kaci se vise na moje postove, ko boga te molim. :smoke:
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Aj Sjekloća,mani se svađe sa Mixerom i daj srvarno taj rewiew GLoomis štapova.Iz svog ugla,naravno.Ja sam imao neke GLX štapove,tačnije 3 komada,koji su mi pukli u zabacivanju.Doduše,stigli su šverc kanalima kako je to bilo običajeno tih godina.Ni jedan mi nije zamjenjen,mada su imali nekakvu garanciju.Jesu bili lagani i precizni,koliko sam ja tada imao pojma o tome(jedan je bio spin) i nestvarno tanki,ali...
Aj sad ti. :bye:
 
Vrh Dno