Gary Loomis GL3

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Sta reci o Loomisu, a da se ne shvati kao "puftanje"? Lep, lagan, precizan, elegantan, majstorski uradjen finish.... ma, picish stapce.... koristim ih godinama, ali uglavnom u klasama #3 i #4 i pretezno dvodelne.... Jednom mi je samo zapao GLX cetverodelni, ali mi se nesto nije dopao. Nikad mi se nije desilo da mi pukne, ali mi se desilo da sam na jednom imao opasne vibracije u rukohvatu prilikom izbacaja... naravno, sledio je vrlo brz odgovor na reklamaciju. Eto... e, da... ni cene nisu Uouuuuuuuu..... cak ni sa postarinom.

http://products.gloomis.com/gl/products/blanks/fly/family.jsp?FOLDER%3C%3Efolder_id=2534374302032545&ASSORTMENT%3C%3East_id=1408474395181201&bmUID=1156945957389

Moj favorit je, naravno, GL2 u klasi #3 .... kao bombona!

::)
 

Roda Fly

Junior member
Učlanjen(a)
01.09.2007.
Poruke
80
Broj reagovanja
0
Sjekloca je napisao(la):
Sta reci o Loomisu, a da se ne shvati kao "puftanje"? Lep, lagan, precizan, elegantan, majstorski uradjen finish.... ma, picish stapce.... koristim ih godinama, ali uglavnom u klasama #3 i #4 i pretezno dvodelne.... Jednom mi je samo zapao GLX cetverodelni, ali mi se nesto nije dopao. Nikad mi se nije desilo da mi pukne, ali mi se desilo da sam na jednom imao opasne vibracije u rukohvatu prilikom izbacaja... naravno, sledio je vrlo brz odgovor na reklamaciju. Eto... e, da... ni cene nisu Uouuuuuuuu..... cak ni sa postarinom.

http://products.gloomis.com/gl/products/blanks/fly/family.jsp?FOLDER%3C%3Efolder_id=2534374302032545&ASSORTMENT%3C%3East_id=1408474395181201&bmUID=1156945957389

Moj favorit je, naravno, GL2 u klasi #3 .... kao bombona!

::)

Ja se taman naoshtrio za ove cene pa tek onda videh da su u pitanju blankovi i to sve neki iz nizih klasa. ja sam imao priliku da uzivo vidim samo 2 G Loomisa i to IMX i GLX, taj IMX mi je sav nekako bezveze stap, a GLX je mnogo skup.
Samo sjekloca ovaj test stapova koji si ispricao je 3puta gori od onog koji si kritikovao a koji su radili momci iz Nisa. Sta znaci lep, lagan, majstorski uradjen, pa to ima da se procita u svakom katalogu.
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Pa ovo i nije test.... :D :D Ovo je samo licno zapazanje, ono sto prvo primetim na svakom stapu. O cemu bi ti voleo da citas, sta te interesuje - javi pa da pisemo, to bar nije tesko. Da pisem da lepo izbacuje konac? Pa to svako zna... da je lagan - to se valjda podrazumeva. Cene su nesto drugo... Imam drugara koji godinama kupuje samo blankove, i sam montira sprovodnike i rukohvat... pa mu stapovi dodju stvarno dzabe!
Dakle, pitaj sta te interesuje - dobices odgovor.  :bye:
 
Vrh Dno