gomilanje materijala

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Ima vec vise od decenije kako motam sam svoje muve, kupujem I skupljam svakojake materijale za vezivanje svih vrsta musica (suve, mokre, nimfe, strimere I kojekakve druge kerefeke). Posto kroz mesec dana treba da se odselim na jednu drugu lokaciju polako sam poceo da pakiram I taj deo moje imovine...kad se nisam slogiro...nema cega nema tu...sta sve ja nisam pronasao, spakirao, mnogo toga jos ni probao....uglavnom je to material kojega nisam kupio nego na neki nacin pronasao ili dobio. Ogromna kolicina toga mi je skoro neupotrebljiva. Skupilo se pola najlon kese za djubre velicine 150L  :doh: I sve nesto sto nebi nikako koristio.... :doh:

Vidim da me ceka po zimi ozbiljan selekcijski rad svog materijala I opreme. Cim se preselim u taj drugi stan pocinjem sa pripremama za tu selekciju.

Naravoucenije, da mi je ova pamet a one godine  :hammer: :doh: drugacije bi se ponasao sto se toga tice. Sve sto mi se nije pokazalo kao dobro sam trebao odmah eliminirati ali ne ja sam sve nesto sparao jer kao mozda ce biti dobro za nesto drugo...I tako se nagomila hrpa svega I svacega da vise ni sam ne znas sta imas a sta ne  :doh: :doh: :doh:
Ko sto rekoh, posle selidbe drugacije ce da ide ta prica...sve sistematizovano  :smoke:

Svim mladjim kolegama po godinama ili pak ff stazu savetujem da ne gomilate ko sto sam to radio ja. Ko sto kazu po nekom novom trendu mnoge reklame po TV-u "manje je vise"  ;)
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Doniraj na forum ono sto ti ne treba ima tu momaka kojima bi itekako dobro doslo..
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Vec sam ga dao napred. Nista nije baceno ;-) Rec je o kojekakvim vunicama, nekim fleš materijalima za dekoracijske svrhe, neka umetna krzna, neko perije koje mi nikako nije sluzilo itd. Sad sam laksi i bar znam priblizno sta sve imam :-D
 

zonkerteam

Junior member
Učlanjen(a)
25.01.2009.
Poruke
76
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Sebastijane jeli ti mozda nesto ostalo na lageru viska da otkupim
 
Vrh Dno