Govnovalj

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Hehe...ovo bi moglo da se uvrsti komotno pod suve muve jer to i jeste ali sam ipak stavio pod temo "ostale tipove mušica". Nastala je ne iz potrebe nego iz fore  :) Jedan moj rođo me je svako malo kad se sretnemo iz zafrkancije priupitivao "umeš li navezati onu bubu što 'kotrlja'  :lol: ?" Danas sam mu je dao  :hammer: :D...beše baš zanimljivo, a rekao sam mu "kuglicu sam nabavi"  :hammer:  :D
 

Prilozi

  • govnovalj.jpg
    govnovalj.jpg
    216 KB · Pregleda: 939

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Kaže čovek da če je bučne malo na glavno BC jezero ali i Neri također  :D
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
haha. Ovde ih zovu kotrljani. Ovo lovi bez problema Seb. Odlicno!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ma lovi garant samo baš za lov kada bi radio ove nogoce bi uradio od perja malo mekše. Kako sam ovu uradio dobio sam želju da još jednu uradim ali na malo drugačijoj udici.
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
Seb,salji i ovde u Vs da je probaju i ovi nasi potocni macani....sigurno mu ne bi oprostili.....lepa buba! :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:D ma ovoga sam uradio samo za foru mada mi sada nije nesto do deljanja balse...ali vrlo prosto je za uraditi...šmirgl papir (grublji i jedan finiji) i tanka pilica te skalpel. Lepo balsu odelješ u željeni oblik, preferbaš, nalepiš na udicu super lepkom. Prethodno malo ošmirglaš vrat udice i namotaš malo konca. Posle sve to prelakiraš lakom za čamce ili PU lakom za parket. Noge uradi od nečeg mekanog da na budu krute ko ove moje, udicu neku šireg luka da se lakše riba zakači. Šest nogica zalepiš epoxy lepilom. Ako baš želiš...mada sumnjam da je ta buba lovnija od obične bambule ili policelonki...rekao bih da su si tu negde. To je više onako za foru i ako je kome veselj baš da lovi takvim imitacijama.
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Listajuci stranice po forumu,o ostalim tipovima musica,naidjoh na ovu...i onda... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D pola sata ja placem od smeha kad sam samo ugledao NAZIV teme a i musice koja kotrlja...znaci za nepoverovati koliko je ovo mene nasmejalo  :-X :-X :-X :lol: :lol: :D :D :D :D :hammer: :yeswink:
 
Vrh Dno