HEMIJA

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Posle mnogo kupovina i isprobavanja svega i svačega počeo sam polako da pravim za sebe ono što mi treba, sa onim osobinama koje su mi potrebne da ne bi bilo nerviranja i bacanja para uzalud!Ponudiću i vama neke od do sada testiranih proizvoda koje neki sa foruma već neko vreme koriste(nadam se uspešno) !
1.Vosak za dabiranje-prevashodno za dlaku ali je dobar i kod raznih kombinacija dabinga, ni previše gust ni previše redak taman kako treba a pakovanje je ogromno tako da će da traje dugo godina !
2. i 3. Silikonski gel za suve muve ,predveze ,tipete.... nešto novo a domaće!U dve varijante gela (gušći i ređi)  nanosi se u veoma malim količinama ,dugo traje i ostavlja malu fleku na vodi i to samo prilikom prvog pada muve na vodu,poređenja radi, verujem da je većina probala kombinacije parafina,ako jeste onda je ovo bar 5X bolje.Bez boje,mirisa i ukusa na bazi silikona kako sam naziv kaže.Pakovanje je od 10ml!
Količine su ograničene a o ceni na PM ili tel:064 21 10 165 Saša
 

Prilozi

  • IMG_0099.JPG
    IMG_0099.JPG
    215,9 KB · Pregleda: 50

Ruki

Senior member
Učlanjen(a)
09.01.2008.
Poruke
188
Broj reagovanja
0
Lokacija
Loznica
Licno sam probao vosak i odlican je...koje olaksanje kada ne moras da raspredas konac za dabing...+ bolje stoji nakon izrade musice  :smoke:
 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
... bolje stoji samo onda kad bolje napraviš...
... zanimljivo je ovo sa voskom, jeli može da se napravi ali skroz tamne boje, recimo crni...
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Misliš crni vosak? Nisam pokušao a nije bilo ni interesovanja,ako si baš rešio mogu da probam!
 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
... aj probaj pa ako upali da naručim jedan...
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
OK,pokušaću pa ti javljam,jel da bude baš onako.... ko imalin za obuću? :D
 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
... može i ono najtamnije braon ako ti je lakše... mislim da bi tamno braon bila idealna...
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
ovih dana ti javljam... tačno znam na šta misliš i ideja ti je  :tbumb: !
 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
... ok, mislio sam da si pčelar... ne znam da li znaš koje je boje propolis pre nego li se rastvori alkoholu ima lepu braonkastu boju malo ono ispreplitano svetlo i tamno, samo tamna takva boja, uglavnom je to braon, ako znaš šta mislim onda nema brige napravićeš ti to verujem... odlično bi bilo za nijansiranje raznih body thread-ova...
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.106
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
Bez ovog Saletovog voska za dabiranje bi tačno izišao iz kože, fenomenalna stvar  :tbumb: lepi i dlaku i sve ostalo, ja probao.
Ove ostale hemije ako vreme dozvoli i razlete se bube marta još testiram.
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Bogi pokušaću sa nekom bojom..ali neznam.. da ne promeni boja svojstva vosku ?
 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
... probaj neku manju količinu...
 
Vrh Dno