idemo dalje ali u ambis

Nebojsa.kg

Senior member
Učlanjen(a)
04.06.2016.
Poruke
372
Broj reagovanja
1
Lokacija
Kragujevac
Kao sto rece Oholi, i ja znam samo jednog ko je za Vucica. Ali, nema potrebne nervirati se oko toga. To se i ocekivalo.

S'druge strane, mi uopste nemamo opoziciju, i ko bi mogao da ga smeni, a i pod velikim smo uticajem zapadnih sila, tako da ko go da dodje, isti bi nam kurac bio. Samo nastavljaju da izvrsavaju zadatke koje izdaju zapadnjaci.
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.405
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Nebojsa.kg je napisao(la):
Kao sto rece Oholi, i ja znam samo jednog ko je za Vucica. Ali, nema potrebne nervirati se oko toga. To se i ocekivalo.

S'druge strane, mi uopste nemamo opoziciju, i ko bi mogao da ga smeni, a i pod velikim smo uticajem zapadnih sila, tako da ko go da dodje, isti bi nam kurac bio. Samo nastavljaju da izvrsavaju zadatke koje izdaju zapadnjaci.
Sreća naša pa nas sa Istoka niko ne pritiska  :hammer: Ne pričam napamet, Bajatović se kune u svih 29 plata da je tako i ja mu verujem
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Zaboravljate ono najvažnije. Svaki narod ima vlast kakvu zaslužuje.  ;)
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Sve dok ga podržava zapad,Vučić će uzurpirati javni prostor,koristeći anticivilizacijske metode zarad očuvanja vlasti.Ja to posmatram fenomenološki;radikali su oduvek blil disciplinovani kada mora da se glasa,u permanentnoj su kampanji već 30 godina,apsolvirali su manipulaciju narodom.Ono ćime sada poentiraju je mogućnost da terorišu sopstveni narod,ali uz blagonaklonost zapadnih političara.EU zabole šta se dešava na unutrašnjoj sceni Srbije sve dok im ovaj odrađuje aranžmane,koji su,naravno ,apsolutno netransparentni za javno mnjenje Srbije.Sve dok im se ozbiljno ne zameri,neće ga peckati.Opasno se etablirao u njihovim smatranjima kao garant mira i stabilnosti(videti pod Milošević),a u korist mu ide i prećutna saglasnost ostalih lidera bivših nam republika u kreiranju i podizanju tenzija pred izbore.Pronašli su recept za dobijanje istih,i odlično sarađuju na tom planu.U suštini,sve je pitanje ekonomije,sive zone,i mogućnosti da se Balkan konstanto drži u latentnoj krizi,gde su moguće razne igranke Briselskoruskoameričkih špekulanata.
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Jebes izbore evo ga Edi na prva max hoce da nagna mladu :hammerp
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.295
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Opet sedas ;) skreces sa tebe mora da i ti nisi glasao za AV-a ;)
 
Vrh Dno