igrica za mušičare

HITNA

Senior member
Učlanjen(a)
04.12.2005.
Poruke
166
Broj reagovanja
0
Probajte ovu mušičarsku igricu! Samo ima 87 MB!!!

http://www.pishtech.com/downloads.html
 

gasa

Junior member
Učlanjen(a)
04.03.2006.
Poruke
79
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ej igrica je super.Pošto nisam u mogućnosti da često izlazim u ribolov zadovoljim se uz kompijuter a i moji klinci su počeli da vade pastrmke sa oduševljenjem.Šta li će tek biti kad izađu na reku!
 

zivojin.span

Junior member
Učlanjen(a)
26.05.2009.
Poruke
31
Broj reagovanja
0
Pošaljite neki predlog kako otvoriti igricu.Nešto nedostaje u programu za otvaranje.
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Moraš da se registruješ,a onda ti pošalju e-maiom šifru koju ukucaš pri pokretanju igrice.Ne moraš da se puno trudiš jer posle 20-tak uhvaćenih riba igrici je kraj,ako hoćeš stalno da igraš moraš da kupiš!!!  :hammer:
 

Edin-NP

Senior member
Učlanjen(a)
16.03.2010.
Poruke
141
Broj reagovanja
0
Lokacija
?
znali neko kako moze dase kupi ova igrica,nemam karticu dali oze dase plati uz internet racun i koliko kosta  :lol:
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Nazalost ne mozes da platis keshom telekomu :) Idi u bilo koju banku i zatrazi neku debitnu karticu koja ti omogucava internet kupovinu. Mislim da Banka Intesa nudi neku visu virtuon.
 

Dr.Nitro

Junior member
Učlanjen(a)
26.04.2011.
Poruke
35
Broj reagovanja
0
Lokacija
Srbija
jel to ova igrica, nisam u mogucnosti na poslu da instaliram pa evo nekih screenera

features_overheadcast.jpg


features_rollcast.jpg


features_destination.jpg


features_fish.jpg


features_water.jpg


features_fly.jpg


ako nije trebate i ovu da probate, zanimljiva je jer je bas simulirano musicarenje :) tipa mis naprd-nazad :)
 

Edin-NP

Senior member
Učlanjen(a)
16.03.2010.
Poruke
141
Broj reagovanja
0
Lokacija
?
Ova prva gore ubija,haman samo sto nisi na vodi jedno vece sam zakacijo pastrmku 15 minuta sam je zamaro nemos je izvadit sanse nema,al steta sto mora dase kupi posle svakog uradzenog sistema moze ponovo dase istalira,20 ribica i bay bay  :mad:
 
Vrh Dno