Imam predlog!

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Daj to nekom ko ima wireless ili kalblovski da to postavi negde na netu, kako bi mogli da skinemo!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Osnovna poenta price je da mi napravimo nesto originalno. Ja znam da postoji mnogo knjiga na tu temu, ali ne postoji ni jedna na srpskom jeziku i zato je ova ideja odlicna jer dobijamo nov i originalan proizvod.
Iz ovog razloga knjige koce ce praviti sajt i koje ce se nalaziti na saju NECE imati slike koje nisu autorske, tj slike koje nisu od clanova sajta!
Sto se tice knjige koju ima arhitekt, mogu reci sjajno. Imamo uzor, a za one van Nisa smislicemo nesto i dogovarati se preko PM jer ovako ispada da propagiramo pirateriju!
Salut!
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Opet svi bi trebali da se ukljucimo da to napravimo, znam da nece biti lako ali ako zelimo da to napravimo moramo svi da damo doprinos, ali koliko vidim malo ljudi se odaziva, svi bi hteli ali....Tako ne moze, neko mora da bude projektant da stvori plan po kome ce se raditi a mislim da si ti Lucky kompetentan za to, a MixMaster neka ti pomogne jer je covek vec uigran i zna kako bi to trebalo da izgleda, ovako s`brda, s`dola nema sanse da ce nesto biti.
 

simon

Junior member
Učlanjen(a)
05.09.2006.
Poruke
81
Broj reagovanja
0
Pa ako se i dalje bude raspravlajlo sta je bolje necemo nista u raditi(ja cu tesko ista uraditi u svakom slucaju)zasto jednostavno ne otvorite temu za pocetnike i unutra podelita ne dva dela u jeda svak stavi poneku muvu(kako se vezuje...) a u drugom budu ti cvorovi i poteban pribor...
a u neku drugu temu staviti izbor muva po mesecima(BY Dr laki,Simpson,Milance,Mixmaster,Sumadinac...)pa nek svak odluci koga ce slusati
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Projekat Flytying za pcetnike je onhold. Kraj je sezoe i svi zeimo da uhvatimo jos ovih nekoliko dana. Ali dolazi zima duga i hladnaaaa i posto tada nece biti nista pametno da se radi po pitanju izlaska na vodu, krenucemo u realizaciju!
 
Vrh Dno