MM
Hero member
- Učlanjen(a)
- 14.02.2009.
- Poruke
- 1.403
- Broj reagovanja
- 1.016
Hvala drugari.
Pravio sam prošle sezone i nešto drugačiju verziju, uz pomoć hot glue štapića i crnog markera. I ta je dobro lovila.
Pravio sam prošle sezone i nešto drugačiju verziju, uz pomoć hot glue štapića i crnog markera. I ta je dobro lovila.
Uglavnom na 12. Ponekad i na nekoj 14-ici dužeg vrata.vrana je napisao(la):U kojim velicinama je vezujes?
