Ipak je zabava...

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Jednom prilikom sam zakucao udicu celu u kragnu teksas jakne,uz samu ivicu na 3 mm ispod vrata kolegi varaličaru koji je bio na par m od mene.
Nije mi bilo bas zabavno,velika udica je mogla haos da mu napravi na neznoj kozi vrata. Pecao sam jačom klasom  #7 i bas sam ga puko. :eek:
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.998
Broj reagovanja
253
Lokacija
Norway
Medju prvim izlascima sa musicarcem, izadjemo nas cetvorica na neko kao poluostrvce na reci. Ja se razmahao a pojma nemam, tek odjednom cujem iza sebe: Jesi li ti normalan jebo te.... Kad pogledam a ja zakacio musicu kolegi na nos. Pravi pravcati pirsing. Sreca pa nisam je ni vezao kako treba tako da ga nisam cimnuo mnogo  :D Izvadismo je nekako al to mi jos uvek pamti  :D
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.402
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Uh, koliko puta mi je strimer prizujao pored uva kad sam počinjao! Wooly-ja sa glavom 4.5 sam jednom ukucao u leđa... nije se zabo, ali sam imao utisak da me je stršljen ujeo  :doh:  :hammer:
Mršenja sam doktorirao  :yeswink:
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.402
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
nespetro je napisao(la):
Medju prvim izlascima sa musicarcem, izadjemo nas cetvorica na neko kao poluostrvce na reci. Ja se razmahao a pojma nemam, tek odjednom cujem iza sebe: Jesi li ti normalan jebo te.... Kad pogledam a ja zakacio musicu kolegi na nos. Pravi pravcati pirsing. Sreca pa nisam je ni vezao kako treba tako da ga nisam cimnuo mnogo  :D Izvadismo je nekako al to mi jos uvek pamti  :D
Kolegu sam jednom umalo "častio", i to u bok vrata. Srećom, čim se oglasio, ukočio sam ruku pa ga je vrh udice samo zagrebao
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.110
Broj reagovanja
1.145
Lokacija
Čačak
Drugar prolaznika zakucao malo ispod obrve.... Za malo oko da iskopa.... Prosle god drugar me zvekne iznad lakta malo
...sreca barbless je bio. A sam sebe sam woolijem zategao poprilicno puta....

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.998
Broj reagovanja
253
Lokacija
Norway
Aj nekako sa jednorucnim, ali kad zvekne tuba sa dvorucnjakom.... pa jos otezana....  :D
Vetar tu najvise zeza kad se musica vrti oko tela, ok, i druge stvari ali je vetar majka da te muva zvekne negde bez obzira dal je overhed ili spey bacanje.
Jos ovo moram da ispricam na svoju sramotu  :whistle:. Bio sam na levoj obali reke, zagazio do pojasa, a vetar ubija sa desne strane. Lipljen radi kao lud, uzima na sve strane. Izgleda mu iznenadni jak vetar nabacio dosta insekata na povrsini pa razvaljuje svud oko mene. Nahvatao sam se fino bacajuci kako tako levom rukom, ili desnom preko levog ramena, bez da razmisljam da mi vetar zanese musicu oko glave. Al, ja ne bi bio ja da ne idem preko mogucnosti. Elem, na nekih 15- tak metara vidim da neki ogromni komad uzima sve u istom mestu. Problem je sto je paralelno sa mnom, tj 90 stepeni u odnosu na vetar. Da idem navise pa da mu spustim muvu, ne ide. Veca je dubina a i trebalo bi mi mnogo vremena jer je reka zajebano brza.

Sta cu kud cu, uzmem lepo stap u desnu ruku i na rizik. Sta sam uradio ni sam neznam, ali mi je vetar tako zaneo kanap pri pokusaju izbacaja, da se obmotao oko mene, a musica se dobrano zarila u desno uvo bas u visuljak gde stavljaju mindjuse.

Problem je sto mi je kanap par puta obavijen oko obe ruke i zategnut musicom u uvetu. U stvari ne toliko kanap negu predvez dok kanap lezi na vodi a brza voda ga zategla maksimalno.  Cim pokusam da mrdnem ruku zeteze se musica i mora da krivim glavu na dole. Ni da mrdnes ni da prdnes, a vetar ubija. Sta sad? Ne mogu da dohvatim grickalicu na gornjem dzepu jer se sam zatezem sve vise.

Da skratim pricu, nekako ramenima doguram najlon do zuba i tu ga kvrcnem te se nekako oslobodim. Stavim drugu musicu i nastavim pecanje dok zarivena musica stoji u uvetu samo sto ne izadje na drugu stranu.

Da nevolja bude jos veca, morao sam do supermarketa posle pecanja jer je zeni nesto trebalo ``hitno``. I tako prodefilujem i kroz prodavnicu sa pirsingom.  :D  :D
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Odlicna prica. Bas te htelo taj dan  :)
Meni se jednom strimer zakacio za neku vrbu. Ja cimao ko lud a on ni da makne. Na kraju nategnem stap do maksimuma a strimer se otkaci i ko iz pracke zakuca u moje naocare. Da ih nisam imao ode oko.  :-[
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.110
Broj reagovanja
1.145
Lokacija
Čačak
Id' petro hahahahahhaah uzzivao sam uz dorucak. Taman dan lepo da pocne :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Gordi

Newbie
Učlanjen(a)
17.07.2016.
Poruke
11
Broj reagovanja
0
Lokacija
Jagodina
Ja par puta zamalo beovicom da se zveknem u glavu  :D Jednu sam okacio pet metara na granu,pa sam morao da pokidam predvez, a ona ostala da visi  :D
Sta da se radi kad sam lupao kontre kao za soma - som!  :hammer:
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
Poslednju nezgodu sam imao na Crnici sa musicom u vrhu levog kaziprsta. Sve daljnje aktivnosti su bile neizvodljive  sem drzanja volana.

Na bilo kom drugom mestu da se zaheftala,nastavio bih ali,ovo je bilo bezveze. Peanom sam cimao  kao zivotinja i nisam mogao da je otkačim.

Barbles je zakon i moracu da ih nabavim za predstojecu sezonu !
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.110
Broj reagovanja
1.145
Lokacija
Čačak
Ja sam prvo sa #7 poceo da pecam na moravi. Daaaavno.... Kontra se davala stapom i levom rukom.... Klen od 200-300gr leti ko tane ;)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Ja obicno izbegavam mesta gde ima prolaznika a pecam iskljucivo sam ili sa jednim kolegom, tako da smo dobro uigrani da ne smetamo jedan drugom pa takve nezgode hvala Bogu nikad nisam imao, a kacenja na grane, kupine i raznorazna sr... toga ima redovno :D

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Vrh Dno