Ivina stega

alexm

Junior member
Učlanjen(a)
04.05.2017.
Poruke
47
Broj reagovanja
79
Lokacija
Niš, Srbija
Zdravo svima. Danas je stigla Ivina stega.

Evo nekih mojih komentara i zapazanja:
-----------------------------------------------------

Funkcionalna jeste.

Ono sto se primecuje je odstupanje od stege koju sam narucio: od stubica levi deo preko kojeg se vrsi rotacija celjusti.

U oci upada i vrh celjusti koji ima peckice a ujedno je i najbitniji deo stege jer se i najvise gleda tokom motanja muva. Jednostavno receno, ruzno je. Mozda gresim?
U pakovanju nije stigao plastican deo koji ide iznad postolja kao kod ostalih slika stega koje su objavljivane preko ranijih postova.

Pored gore navedenog mogu da pohvalim brzu saradnju i brzu izradu narucene stege. Stega je stigla u utorak (danas ujutru) a narucena u cetvrtak popodne prosle nedelje. Svaka cast na brzini izrade.

Ono sto zameram je nestandardizovani izgled proizvoda (stege u ovom slucaju), koji ne bi se smeo biti takav (nestandardni) ukoliko je cilj plasiranje kvalitetnog proizvoda na trzistu i prodaja velikog broja jedinica ove stege.

Vise slika u velikoj rezoluciji mozete pogledati na linku: https://www.dropbox.com/sh/s9k5g5uqpddk9lz/AAB-Kp3Wt8cVt3CAHefoPXixa?dl=0

Cena 8000din.
 

Prilozi

  • 1.PNG
    1.PNG
    204,3 KB · Pregleda: 251
  • 3.PNG
    3.PNG
    91 KB · Pregleda: 225
  • 5.PNG
    5.PNG
    92,8 KB · Pregleda: 234

alexm

Junior member
Učlanjen(a)
04.05.2017.
Poruke
47
Broj reagovanja
79
Lokacija
Niš, Srbija
Jos koja slika
 

Prilozi

  • 6.PNG
    6.PNG
    253,3 KB · Pregleda: 193
  • 7.PNG
    7.PNG
    72,1 KB · Pregleda: 202
  • 8.PNG
    8.PNG
    99,4 KB · Pregleda: 205

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Ja imam staru Ivinu stegu. Slažem se sa tobom sto se tiče izgleda. Ovako iskrzane čeljusti ne bi smele da budu.
 
 

jesko78

Senior member
Učlanjen(a)
29.10.2014.
Poruke
437
Broj reagovanja
4
Lokacija
Kladno
Slazem se za estetiku ali je funkcionalna. Celjust je bez nezeljenih tragova obrade, klin koji drzi rucicu celjusti morao sam da zamenim stafom jer je ispadao prilikom rotacije. Sva podesavanja rade savrseno. Sve u svemu zadovoljan sam stegom.
 

Iva

Senior member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
135
Broj reagovanja
16
Lokacija
pirot
Ajd da pokusam da se odbranim . Ovako stegu koju si gledao na slici je kombinacija mesing , aluminijum i rađena je u dogovoru  sa kupcem , plasticni drzac za koji se zalis da nisi dobio je moj poklon drugarima . Ja sam ti reko da to nije pribor koji je obavezan i nece ni biti. Najvaznije u celoj prici ja još zvanicno nisam izbacio konacni izgled stege , ako ces za pravo uporedi tvoju i tu sto si gledao i videces da imas jedan zavrtanj vise radi boljeg zakontriranja a samim tim i boljeg balansa. Sto se tice tih rupica i nijansi u boji samih celjusti , to je od vara koji drzi plocicu i prohromske zice jer slabije prima bruniranje. A garantujem da to nece uticati na tvoj kvalitet vezanja musice. Ja svakom kom sam radio stegu bez obzira koji model pozovem da vidim dal je covek zadovoljan i ako ima zamerke da ih ispravim naravno o mom trosku. Namerno sam stavio zavrtanj u sredini koji drzi celjust za drzac da bude takav jer sam racunao da je bolje nego da ide za srafciger . I opet da naglasim stegice radim 15 g. princip je uvek isti ali je svaka na svoj nacin posebna jer ja to radim rucno a ne na cnc masinu , svaku reklamaciju sam uvek uvazavao i tako ce biti i ubuduce.  Na kraju mogu ja da ih picanim ko hoce da bude bas kao original ali ce da kosta .
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.403
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Imam  staru Ivinu stegu, izbacila je gomilu muva bez ikakvih problema. Jednom prilikom mi je stega pala i od siline udarca su se usta vrlo malo pomerila. Majstor Iva je sve doterao ne naplativši ni dinara. Isključivo zbog lakšeg pristupa pri vezivanju manjih muva, uzeo sam i najnoviju.
Rad perfektan,majstor strpljiv da sasluša sve želje. Iskreno, spremnost majstora da na svaki mogući način izađe u susret je jedinstvena i vanredno vredna.
Najtoplije preporučujem saradnju!
Ivo, hvala još jednom za sve!
 

Prilozi

  • 20190427_083319_HDR-1200x1200.jpg
    20190427_083319_HDR-1200x1200.jpg
    232,2 KB · Pregleda: 196
  • 20190427_083319_HDR-1200x1200.jpg
    20190427_083319_HDR-1200x1200.jpg
    232,2 KB · Pregleda: 178

Iva

Senior member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
135
Broj reagovanja
16
Lokacija
pirot
    Hvala druže mnogo mi znači takva podrška i drago mi je kad neko uvazava moj rad .
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
I sam koristim Ivinu stegu pune 2 godine. Bez zamjerke, od #6 do #28. A prije mene Aleksandar je koristio bar toliko isto prije nego sto je meni poklonio. Svaka preporuka :)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

 
Vrh Dno