Izrada samolepivih očiju za strimere

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Pre nekog vremena sam unapredio ove oči rađene zumbom i od samolepive folije.

Sada ih radim i kao otežanje i veoma sam zadovoljan. Pljosnatu pločicu olova izbušimzubom i na tako izrezani olovni kružič prilepim iste veličine oko od samolepive folije. To epoxyem pričvrstim na strimer pa još jednom premažem.  Tako dobijem sasvim dovoljno otežan strimer sa lepim okama i lepom akcijom. Do te ideje sam došao tako što sam se gnjavio sa potragom za nekim očima pa pošto nisam bio baš u mogučnosti da to naručim sam odlučio da opet probam nešto o čemu sam več davno pre razmišljao. Na trgu u USA sam vidio nešto slično tih dan pa sam odlučio da ipak probam tu moju ideju. I ovako sama ideja je bila jasna da bi sve moralo biti ok. Probao sam i več ste imali videti moje nove slinky strimere gde sam več naveo da su oči olovne. Danas sam uradio nekoliko malo težih očiju za strimere koje ču uraditi za mladicu na velikim jig udicama.

Obavezno probajte to ako vam se da. Super izgleda i super akciju imaju.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Odlična ideja Seb ,revolucionarno  :tbumb: vrlo rado bih to odradio  ,neznam gde da nadjem olovne table koje mogu da bušim zumbom ..(ono da pljeskam olovnu sačmu čekićem mi se uopšte ne radi)  ...
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
sam ih uradi od olova nekako  :D tako se i ja snalazim. ako ga topim to radim vani ili čekićem  :D

nemam vremena da se tom ozbiljno posvetim. samo kada mi zatreba onda to radim, za sada.
 
Vrh Dno