Izrada vestackih musica..

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.585
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Proizvodnja vestackih musica za sve vrste riba,musice se rade od najkvalitetnijih materjala,za sve vrste riba..klen,pastrmka,lipljen,bela riba,bucov..


Suve,mokre,nimfe..majske,skakavci,bube,kopneni insekti,strimeri..

E-mail:[email protected]

017/414-672

063/81-345-96
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
636
Broj reagovanja
18
Moram da pohvalim ovog vezaca da proizvodi veoma kvalitetne i lovne musice!

Koristio sam ih celu ovu sezonu '07, uhvatio prvog klena, pastrmku, lipljena na musicarski pribor!
Samo tako nastavi. ;)
 

vlajkoni

Senior member
Učlanjen(a)
14.06.2007.
Poruke
128
Broj reagovanja
2
I ja sam ih probao i rade odlicno. Na Gocu, Markova CDC osica mi je dala pastrmku na delu reke gde je godinama niko nije dobio.
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.585
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Moram jos jednom da se zahvalim,hvala Vlajkoni na lepim recima.Ta osica je stvarno izuzetna.

  Pozdrav.

  Marko.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
moram i ja da napomenem iako nisam koristio markove muve ali poznam način njegovog vezanja. Svi hvale lovnost ali zasigurno mogu reči da je i kvaliteta 100% visoka.
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
636
Broj reagovanja
18
Seb,
ja sam kvaliet stavio na prvo mesto! Procitaj post opet...  :)
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Pohvala i sa moje strane i jedan big +
Prelepo izgledaju
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.585
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Za predstojecu sezonu,je pripremljeno pored standardnih lovnih musica koje su se nebrojanao puta dokazale na vodi i par noviteta kojih nije ranije bilo u ponudi...

  Pozdrav.
 


  Marko.
 

poljo

Junior member
Učlanjen(a)
08.06.2006.
Poruke
93
Broj reagovanja
0
Pre par mjeseci sam od ovog momka kupio set musica.Bilo je svakakvih ulova iz nasih voda.E a onda sam otisao da radim u Irak.Od duga vremena uzmem da bacam "crnog mrava" u jedno od sadamovih jezera u Bagdadu. Nakon desetak zabacaja dobijem udarac, neocekivano pa i slabo kontriram.I gle cuda ,nakon 15 stak minuta izvucem tolstolobika od preko 5 kg.Ovaj ulov je objavljen kao kuriozitet u novinama "STARS AND STRIPERS".Koristim ovu prigodu da ti se zahvalim na muvama koje si mi napravio_Omogucile su mi da se predivno osjecam i ovako daleko od kuce.muve su ti vanserijsi dobre.Skidam kapu.
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.585
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
  Uskoro ce se pojaviti DVD - katalog mojih vestackih musica (gde ce se naci najlovnije musice nasih prostora).

  DVD  ce biti distribuiran besplatno - ozbiljnim kupcima !



  Pozdrav.

  Marko Masic.
 
Vrh Dno