Javna KRITIKA!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Duze vremena se dvoumim, pricao sam vise puta u 4 oka i opet se nije doslo do rezultata! Onda moram da probam ovako javno!

Laki, ako mislis da se sajt siri i napreduje, moras da promenis malo ponasanje. Tvoje pojavljivanje na sajtu se svodi na 10 min nedeljno!!!!
Za tih 10 min mi saznamo da te boli glava, da si umoran, i sve sto zapamtimo je "salut". Par puta sam te prozvao oko ovoga, pisi Laki textove, salji izvestaj sa osnivanja MFS, daj slike... NISTA jebote!!! NISTA!!!
Ako vec neces da pises clanke, makar ih nekako napravi vidljivijim da ne kucam Sumadincu kako da odrzava pribor vec da moze i da procita nesto.

Shvati ovo kako hoces (nadam se da neces pogresno), ali kako kaze nas narod, "tudja ruka svrab ne cese".
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
... kao na partijskom sastanku! Druže DrLucky, Administratoru ovog sajta, moraš reagovati MNOGO BRŽE!!! Moj zahtev z slike iz galerije po datumu datira od http://www.musicarenje.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=304&forum=33&post_id=2504#forumpost2504 POLA GODINE!!! Salut
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Dragi clanovi,
Ja moram javno da napisem da imam OGROMNE privatne probleme. Period koji je mozda najgori u mom zivotu do sada. Ako mozete da razumete razumite, ako ne mozete onda ja sta da radim!
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Daj mi veca ovlascenja ja cu to obavljati u svakom slucaju, jer sam odprilike svaki dan po 5 sati na sajtu.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Lucky, evo izneću opet problem ispočetka. Tačno je da su slike u JEDNOJ galeriji poređane po datumu. Međutim, ako neko hoće da vidi sve najnovije slike, on mora da prođe kroz SVAKU galeriju, da dođe na poslednju stranu i pogleda. Trenutno ima 29 galerija članova sata i 2 galerije okupljanja. I veruj mi da ja to redovno radim kada sam odsutan 2 i više dana!!!
Znači ako neko danas pogleda sajt i nije bio 4 dana on nema pojma da postoji galerija VEMUS i slike u njoj!!! Niti da li je još neki član ubacio još neku sliku u ličnu galeriju!!!
A siguran sam da je to moguće pošto na HOME PAGE-u postoje TRI POSLEDNJE SLIKE PO DATUMU NEZAVISNO OD GALERIJE!!!
Znači DAJ NAPRAVI JEDNU WEB STRANICU GDE SU THUMBNAILOVI SLIKA PO DATUMU!!!
Sportski pozdrav od Milančeta
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Mogao bi da probam da napravim celu stranicu sa poslednjim slikama. Da ih bude npr. 20. Nezelim da obecam da cu to uraditi, jer da se ne bi ponavljao nesto me je opako stislo. Nadam se da imate razumevanja. Raznorazne uloge ili funkcije na sajtu cu rasporediti, opet kazem ovih dana. Na taj nacin nece biti brige sa moje strane da sajt funkcionise!
 

tomasini

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
238
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
Ova javna kritika tiče se mixmasterovog trajnog bana.

Možemo li mi "obični" članovi foruma vidjeti neke konkretne prekršaje koji su doveli do trajnog bana? Ono, da sve bude transparentno? Ili se trebam bojati uopće postavljati ovakva pitanja? "Razloga za trajno banovanje Mixmastera je bilo i previše" (kako reče lazza) mi zvuči vrlo neuvjerljivo i jeftino. Jedna velika neistina je da je mix ikada vrijeđao, uvijek je on bio taj koji je zbog svog osebujnog stila napadan jer ga ljudi nisu razumjeli, nisu shvaćali njegove dublje poruke. Neke koje je kako kažeš otjerao sa foruma držim za obične ego tripaše i plašljivce koji su se bojali jednog prije svega iskrenog i otvorenog čovjeka poput njega, i istog takvog razgovora s njim. Uglavnom, od mene jedan veliki minus za novu upravu  :tumbdown:
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
tomasini je napisao(la):
Ova javna kritika tiče se mixmasterovog trajnog bana.

Možemo li mi "obični" članovi foruma vidjeti neke konkretne prekršaje koji su doveli do trajnog bana? Ono, da sve bude transparentno? Ili se trebam bojati uopće postavljati ovakva pitanja? "Razloga za trajno banovanje Mixmastera je bilo i previše" (kako reče lazza) mi zvuči vrlo neuvjerljivo i jeftino. Jedna velika neistina je da je mix ikada vrijeđao, uvijek je on bio taj koji je zbog svog osebujnog stila napadan jer ga ljudi nisu razumjeli, nisu shvaćali njegove dublje poruke. Neke koje je kako kažeš otjerao sa foruma držim za obične ego tripaše i plašljivce koji su se bojali jednog prije svega iskrenog i otvorenog čovjeka poput njega, i istog takvog razgovora s njim. Uglavnom, od mene jedan veliki minus za novu upravu  :tumbdown:

Slazem se da mozda nije zasluzio ban ali njegovih uvredljivih postova je bilo koliko hoces, cesto postuje samo sa ciljem da provocira a o njegovom ego tripu(ja najbolji ultimativni ribolovac svi ostali su budale) necu ni da pricam!

I molim te objasni mi njegove duboke poruke posto ih ja nisam shvatio!!!
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Ne stajem ni na ciju stranu ali ako pogledamo situaciju iz nekog drugog ugla postoje mnoge rasprave u kojima su i drugi clanovi prelazili svaku granicu razumnosti i kulture pa nisu banovani.Jeste da i Mix jedan od njih ali po tom arsinu onda i drugi treba da se banuju a to nebi bilo dobro kako za sajt tako i za sve nas.
Moje je misljenje da je Mix imao vise udela u unapredjenju sajta nego sto mu je stetio sto ne bih rekao i za pojedine clanove.

Pozdrav
 

feanor

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2006.
Poruke
473
Broj reagovanja
1
Lokacija
Krusevac
crni je napisao(la):
Ne stajem ni na ciju stranu ali ako pogledamo situaciju iz nekog drugog ugla postoje mnoge rasprave u kojima su i drugi clanovi prelazili svaku granicu razumnosti i kulture pa nisu banovani.Jeste da i Mix jedan od njih ali po tom arsinu onda i drugi treba da se banuju a to nebi bilo dobro kako za sajt tako i za sve nas.
Moje je misljenje da je Mix imao vise udela u unapredjenju sajta nego sto mu je stetio sto ne bih rekao i za pojedine clanove.

Pozdrav
Svaka ti je na mestu!!!
:tbumb:
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Ih, ko je sve koga, koliko i kako vređao - trebalo bi banovati bar petinu članova najmanje. Možda sam i ja jedan od njih.
Razumem politiku nove uprave - moja roba moj dućan, kome hoću ja mu dam - ali koliko takva politika doprinosi sajtu. Ovo nije sajt - hajde da se volimo.
Pravi razlog je očigledno drugi u koji ja neću da ulazim.
Ovim je banovana - verovatno - Mušičarska sekcija Niš - zovite je Mixova ili kako god hoćete, ali je ona legitimna niška organizacija.
Mislim da će sajt ostati uskraćen za njihove priloge.
Šteta.
Verovatno bi, posle promene vlasnika, Mix sam napustio sajt, ali je nova uprava bila izgleda nestrpljiva.
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
musicarenje.org 2.0 (ili vec 3.0) nema u svojoj viziji krivolovca za člana zajednice. Ta osoba nije mnogo dobrog donela bilo kome, a najmenje ovom sajtu. Čak šta više mislim da je mnogo više štete učinjeno nego dobrog. Uskoro dobijamo i pojačanje u timu moderatora pa će selektivno da se brišu teme koje ruže ovaj sajt i propagiraju krivolov.
 

feanor

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2006.
Poruke
473
Broj reagovanja
1
Lokacija
Krusevac
lazza je napisao(la):
musicarenje.org 2.0 (ili vec 3.0) nema u svojoj viziji krivolovca za člana zajednice. Ta osoba nije mnogo dobrog donela bilo kome, a najmenje ovom sajtu. Čak šta više mislim da je mnogo više štete učinjeno nego dobrog. Uskoro dobijamo i pojačanje u timu moderatora pa će selektivno da se brišu teme koje ruže ovaj sajt i propagiraju krivolov.
OPet ozbiljne optuzbe,verujem opet bez ikakvih dokaza?!?
Cini me se da ste pokrenuli prijavu protiv njega,upravo za krivolov,kakva je presuda?
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Svi ste sve veoma pogrešno skontali.

M. je banovan zbog konstantnog provociranja članova, ali i samih administratora u poslednjih godinu dana.

To nikako, ali baš nikako, ne dobronisi razvoju sajta.

Kap koja je prelila čašu je njegov post na temi Oproštaj (by Laki). Taj post je obrisan. Svako ko ga je video savršeno razume zašto je M. banovan. Umesto da napiše nešto lepo kao ostali, M kaže (probaću da parafraziram post):

"Drago mi je da je Laki forum ostavio ljudima (misli na admine jr i lazzzu) koji su najmanje zaslužni za njegov rad i postojanje..."

Da pojasnim, za one koji Lazzu i jr ne viđaju baš svaki dan ko ja. U protekle 3 godine ova dvojica su se razbila od posla oko sajta i foruma. Veoma često nisu otišli na pecanje već radili oko sajta, veoma često nisu otišli sa mnom, Gringom, Kuzmom i Đoletom na pivo jer je nešto hitno trebalo odraditi: hakeri napali sajt, sjebao se CSS, virus...

I onda dođe neko i popljuje sve to bez ijednog osnova. Šta više, i M savršeno zna doprinos ove dvojice u radu foruma, ali jednostavno voli da provocira.

To vam je kao da dođete u nečiju kuću, domaćin vas ugosti, servira večeru, piće - i na kraju mi vi kažete. "Divna vam je kuća, večera je bila sjajna, šteta što vi domaćine nemate baš nikakvog udela u tome!".

Šta bi vam svaki normalan čovek rekao do marš iz moje kuće!
 

feanor

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2006.
Poruke
473
Broj reagovanja
1
Lokacija
Krusevac
Goci,
a zasto je to uopste kap,koja je prelila casu vode?
Ako neko smatra da  su manje zasluzni to je njegova stvar!
Ja smatram da je mix zasluzniji od obojice za ovaj forum,to je moje misljenje,a ako ga vi dozivljavate kao provokaciju i uvredu( a to mi stvarno nije namera)banujte me.
Lazza smatra da je clan(onaj cije ime se ne sme izgovoriti...u vecini fanasy knjiga naj-negativci se ovako nazivaju od ljudi koji se plase imena ) sa 6000 postova i sa njegovih bezbroj zapocetih tema(uglavnom sve najcitanije) vise stetio ovom sajtu,to je njegova stvar,ali ako podjemo tvojom logikom on bi zbog toga trebao da bude opomenut od strane drugog administratora...



 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno