Javna KRITIKA!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Goci mozes da kazes(verujem ti) da je provocirao i uvredio admine jer se svaki dan vidjas sa njima ali kako mozes da znas dali je uvredio nekog clana ako ti se on sam ne pozali.To sto se po nekad udje u raspravku sa nekim i razmeni po koja tvrda rec ne mora obavezno da znaci da se neko od ucesnika rasprave uvredio.Pa bre nismo mi deca pa da se vredjamo zbog pojedinih ne slaganja i prepirki.
A svako je nevin sve dok se ne dokaze suprotno.

Pozdrav
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.117
Broj reagovanja
943
crni je napisao(la):
Goci mozes da kazes(verujem ti) da je provocirao i uvredio admine jer se svaki dan vidjas sa njima ali kako mozes da znas dali je uvredio nekog clana ako ti se on sam ne pozali.To sto se po nekad udje u raspravku sa nekim i razmeni po koja tvrda rec ne mora obavezno da znaci da se neko od ucesnika rasprave uvredio.Pa bre nismo mi deca pa da se vredjamo zbog pojedinih ne slaganja i prepirki.
A svako je nevin sve dok se ne dokaze suprotno.

Pozdrav
Ovo podržavam 100% jer šta bi ljudi bili da svi imaju isto mišljanje pčele, mravi ili tako nešto.
DE MO KRA TI JA a možemo svi biti mokri :D :D :D
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Darko (ex. Feanor) je napisao(la):
Goci,
a zasto je to uopste kap,koja je prelila casu vode?
Ako neko smatra da  su manje zasluzni to je njegova stvar!
Ja smatram da je mix zasluzniji od obojice za ovaj forum,to je moje misljenje,a ako ga vi dozivljavate kao provokaciju i uvredu( a to mi stvarno nije namera)banujte me.
Lazza smatra da je clan(onaj cije ime se ne sme izgovoriti...u vecini fanasy knjiga naj-negativci se ovako nazivaju od ljudi koji se plase imena ) sa 6000 postova i sa njegovih bezbroj zapocetih tema(uglavnom sve najcitanije) vise stetio ovom sajtu,to je njegova stvar,ali ako podjemo tvojom logikom on bi zbog toga trebao da bude opomenut od strane drugog administratora...
Ti si Darko ocigledno prespavao poslednje tri godine?

Sta neko smatra nije moje i ne ulazim u to ali ne sme javno da vredja i provocira. Ni mene, a i nikog od clanova ovog foruma.

I ja smatram da je Mix zasluzniji od mene i bilo kod drugog da je ovaj forum takav kakav je sada. A pun je sranja i tema koje provociraju i rasteruju clanove odavde.

A zasto ti mislis da drugi administrator nije ucestvovao u odluci i da ja radim na svoju ruku?
 

forelle

Junior member
Učlanjen(a)
19.11.2006.
Poruke
95
Broj reagovanja
0
Svaka cast Tomasiniju, Darku, Crnom…I ostalima koj imaju svoje misljenje I ja njihovo misljenje duboko postujem.

Evo mog misljenja: trajni ban doticnog je za svaku pohvalu a nikako za kritiku. Moja zamerka je da je to trebalo uraditi jos par godina ranije –  pre nego sto pusti pipke… Ali dobro ni sad nije kasno da se sajt dovede na mentalno zdravu osnovu… Ipak osvaj sajt cita I omladina I pocetnici I trebaju da citaju nesto zdravo a ne bolesno.

@Darko(ex feanor)
Ako mnogo ljudi nesto vidi rodjenim ocima, crno na belo –  moze neko iz udruzenja ribolovaca da sudi kako oce(iz ko zna kakvog razloga)… Al ono sto je vidjeno rodjenim ocima ostaje … Zaista smatram da nesportskim ribolovcima ovde ne treba da bude mesto. Od 6000 postova korisnih nema vise od 50(kolko I svaki prosecan clan) sve ostalo je bilo rasipanje energije… Cak I zbog pokojnika sad bespotrebno rasipamo energiju…
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Kad sam se registrovao pre godinu i nešto dana,na ovom sajtu je dosta toga delovalo skladno.Zla krv je u nas kao zarazna bolest!Mi koji smo posredno dolazili do informacija o stanju u Niškom mušičarskom kružoku najnepozvaniji smo da išta komentarišemo!Ne stavljam se ni na čiju stranu,nikoga ne poznajem.Odluke su donete i to je stvarnost!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno