Jednakiji od drugih

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Pre nekoliko meseci ovaj sajt je dobio pravila koja treba da važe  za sve njegove članove. Koliko ja kapiram na sajtu su svi jednaki imaju ista prava (da pišu svoje stavove) i obaveze (da pisanjem ne vredjaju druge članove sajta).
Što se može zaključiti iz pravilnika
http://www.musicarenje.org/forum/index.php?topic=1272.0

Mnogi su verovali da se ništa drastično neće promeniti uvodjenjem novog pravilnika, ja sam bio jedan od retkih koji je mislio da hoće. Nažalost shvatio sam i ja da je tako nešto nemoguće.
[quote author=Mixmaster]
Nisam nikad bežao, niti me je iko ikada jurio zato što sam uspešan i nemilosrdan sportski ribolovac, ali 100% sam siguran da si ti, 100ko, pola čovek (poreklom sa Timoka- svaka čast  :respect:), a pola Tito (to ti je fenotip iz NBG, Titovog grada). Ti to nisi znao? :hammer: [/quote]
Ovaj Mixov post od pre par dana je bio upućen meni. Naravno nije prvi put da Mix javno vredja druge članove. Ne tako davno je Sjekloci pominjao familiju u negativnom kontekstu, moderatori se nisu baš potrudili da ga opomenu oko toga, ali su vrlo lepo zataškali to kada se on smilovao da se izvini reda radi posle 4-5 dana i obrisali nekoliko postova izmedju ostalog i onaj u kome je bila uvreda. Ni ovoga puta nisu reagovali po pravilniku koji su izmislili kada mi je Mix uputio uvredu da sam polu čovek. Naravno zato što i ako smo ovde svi jednaki neki su jednakiji pošto zaboga on je sveti Mixonije od Nišavu, mušičarski guru, zaštićen poput planinskih gorila, pandi i koala. Njegova je reč svetinja on može da  :toalet: po svima njega niko ne sme da ospori.

O nepogrešivi, o presvetli i premudri, ti koji tepaš klenove bolje nego Džervinova amonijak oprosti mi što sam ikada sumnjao u tačnost tvog izlaganja. Želim da postanem tvoj sledbenik i da držim na zidu sliku tebe kako delješ bambulu i molim ti se pred polazak na pecanje.

P.S. Ako u ste u poslednjem pasusu primetili trunčicu sarkazma i ironije samo vam se učinilo :whistle:
Unapred hvala svima koji mi daju minuse zbog ovoga tako ću se lakše približiti mom novom idolu Mixmasteru!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
100ko, nema ni trunčice istine da sam ja na ovom sajtu "jednakiji od drugih". Jedina istina je da moderatori razumeju moju šalu kada napišem da je neko pola čovek pola zmija, gorila, vidra, tigar ili Tito, koji je najpoznatiji Beograđanin svih vremena, ugledan čovek. Naravno da je šala kada se za nekog kaže tako nešto, ali nije šala kada neko tvrdi da je iz poverljivih izvora čuo da Mixmaster beži niz Nišavu, a juri ga gomila zaštitnika klenova.
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Ja se uopšte nisam šalio kada sam rekao da su te jurili :nowink:
A ovo što sad ti pokušavaš da se izvučeš kao sa si se šalio na moj rečun je tvoj karakterisitčni postupak.
Tipično "mixmasterovski"! Isto kao i kada si uvredio Sjeklocu vezano za porodicu.
To da li tvoj humor razumeju moderatori je njihova stvar. A ti nisi moj ortak pa da možeš samnom tako da se zezaš. Poštujem to što si stariji od mene 15-ak godina pa ti zato neću reći sve ono što si zaslužio, ali da bi se samnom tako zezao moraćeš da budeš mnogo veći šmeker i mangup.

Što se tiče Tita, jeste on bio Beogradjanin u istoj meri u kojoj je i Smiljko Kostić Nišlija :)
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Tito-COPAVI ZAGOC-KUMROVEC NJEGOV RODNI KRAJ-- :lol: :lol:
Smiljko Kostic-Zitoradja... :-X
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Nikad nisam uvredio ničiju porodicu. To je izmišljotina. Ono što sam napisao samo bolestan um može nazvati uvredom, a još bolesniji da diže to na kvadrat. 100ko, ako misliš da sam ja zao ili ti se ne sviđa razgovor sa mnom, nemoj da se upuštaš u rasprave sa mnom. Čitaj ono što ti se sviđa, a kloni se razmene postova sa mnom. Tako ćeš biti oslobođen mojih "uvreda".
A to, koliki je neko "mangup" ne treba da interesuje mušičare. Mi nismo uličari da se merimo po tome. Mušičari su uglavnom ljudi umerene naravi, koji vole da tumaraju pored reka, oslobođeni bilo kakvih urbanih ili seljačkih zakonitosti, posebno onih koje diktira centar nesvrstanosti i turbo folka. Kada se oslobodiš toga, postaćeš mušičar. Verujem da će se to uskoro desiti  :yeswink:.
Batali Tita, komuniste i ostalo. To je škakljiva tema, mada ću ja, kada kao turist posetim Beograd, obavezno da obiđem i njegovu najveću atrakciju, sa buketom ljubičica bijelih  :hammer:.
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Mixmaster je napisao(la):
...Ono što sam napisao samo bolestan um može nazvati uvredom, a još bolesniji da diže to na kvadrat...

Ko o čemu kurva o poštenju ???
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Nemoj ovoliko nisko,idete u off,LAZZA NAM SE NESTO NAOSTRIO U ZADNJE VREME  :blush: :blush: :blush:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Zasto? Pa ovo je mesto za to a ne u nekim ozbiljnijem temama. Bolje ovde da se vodi rasprava o sporednim stvarima negu u postovima koji su namenjeni za druge stvari. Ovo gore i jeste konstruktivno sa svih strana i neka ovde i ostane a ostali neke cupaju zakljucke odavde i donose odluke.
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Ovoj temi je mesto ovde pošto je naslovnjena "Jednakiji od drugih".
Trebala je da posluži kao uperen prst ka upravi sajta i da im skrene pažnju na propuste u radu,a li je naravno skrenula sa teme.
 
Vrh Dno