Jig Nymphs

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.117
Broj reagovanja
1.172
Lokacija
Čačak
Maricu zna svaka budala.  Al ne koristi to sto zna. Na slici koliko primecujem niko od nas ne vidi to sto pricas.
Drugo za nekoga ko ide u detalje, fazana si lose vezao. Pogotovu sto sigurno znas bolje.
Trece ako su ti kratki isperci ne koristi gomilu nego 5isperaka i paralelnobbez preklapanja ih namotaj....
Cetvrto...nabavi dobrog fazana...

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.278
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Pa to sto ne vidite nije moj problem. Kao sto ne vidis Mars a znas da postoji. Idi bre Oholi. Pa da li je moguce da ne vidis jbt. Mislio sam da se drkate ali sad tek vidim da ste coravi skroz.
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
905
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
A cekaj bre, ti stvarno mislis da si namotao kako treba?
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.278
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Japanac Arigo Saki naravno da sam namotao pera u jednom smeru a zicu u kontra smeru da bi drzala to pero jer cemu svrha onda. Pero nije bas najbolje vezano ali iskreno za dzig varijantu to I nije toliko vazno, konus ima I pastrmka nece praviti pitanje. Iskreno bacao sam mnogo gore musice od ove pa sam lovio.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.278
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
najbolje se vidi na gornjom musici. Uvelicaj pa pogledaj ako I ti ne vidis onda si Filip Visnjic nisi vise samuraj.
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
905
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
maric je napisao(la):
Japanac Arigo Saki naravno da sam namotao pera u jednom smeru a zicu u kontra smeru da bi drzala to pero jer cemu svrha onda.

Aaaj dobar si shaldzija...  :lol:
Pa sta si onda uradio sa ovim slikama, jel neki foto sop? :-\
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.278
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
telefonom slikano jbg. Mrzi me da trazim foroaparat. Svetlo ocajno pa vam se cini od osjaja da je u istom smeru. Ali dobro sta da radim ne mogu da crtam :)
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
905
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Ma nemoj da se opterecujes ich, i ova tvoja nimfa ce da ulovi garantovano! :tbumb:
Takve nimfe su cak i veoma lovne i upecace cak i pokoju autohtonu pastrmku! :yeswink:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.278
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
ma ne opterecujem se ali brate mislio sam da se zezaju a oni stvarno ne vide pa mi zao da budu slepci toliki pa sam hteo da im oci otvorim. Milance klenaros mi doneo neku zicu tanka I vrhunska odakle je skidao sam Bog zna. Stvarno se slabo primecuje ako se ne zumira na musici ali dobro,. Bitno da se peca.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
maric je napisao(la):
telefonom slikano jbg. Mrzi me da trazim foroaparat. Svetlo ocajno pa vam se cini od osjaja da je u istom smeru. Ali dobro sta da radim ne mogu da crtam :)

Onda ti nema druge nego da:

1. Zamenis telefon
2. Promenis smer motanja zice
:hammer: :hammer:
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
905
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
:hammer: :hammer:

RicMa bre, pusti Simpsona, ja se barem zezam jer se iz aviona vidi da si namotao ti to sve kako treba!  :tbumb:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.278
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
:hammer: :hammer: :hammer: Simpsone jel na kalemu od 100 m da promenim smer motanja  :hammer: :hammer:
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
moguce je da je maric motao fazana u kontra smjeru pa je zicu preko onda motao kao sto se mota konac pa nekom izgleda da je to problem ,, Maric je p,,,,,n budi kao maric  :D
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Skroz je onda moguće ako si sa onom zicom radio. Ali ona ti je za nimfe pretanka, osim ako ne upredes 2-3 niti.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ja bih bio jako oprezan sa ovim Maricevim fazanima. Nije to bezveze motano kontra pravila. :hammer: Mozda ima nesto...
 
Vrh Dno