Jos malo pa ce majske da polete!

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Kako se priblizava vreme pojavljivanja majske muve, sve veca "groznica" hvata nas musicare koji volimo da smo u to vreme na nekoj pastrmskoj reci. A kad se vec nadjemo tamo treba imati i adekvatne imitacije u kutiji. Sve su verzije pozeljne: klasicne, moderne, realisticne, atraktori...
  Evo moje najnovije majske. Uradjena je pod uticajem Olivera Edwardsa cije sam snimke sinoc gledao. Ne bih ja bio Mix Master, kad je malo ne bih izmenio, ali mnogo lici na njegovu, s tim sto je moja od mekse dlake, sto ce uciniti da je pastrmka lakse srkne. Kod moje su i nozice mekse, sto ce omoguciti trzanje i setanje po povrsini sa manje talasanja.
  Aaaaaa, evo setih se jos jedne verzije. Nastavice se....
 
M

Mr.Zakula

Guest
Cool Randjo!Fina muva,svidja mi se sto je dosta ipresionistichka.Ovu dlaku sto si ubacio za krila,pretpostavljam da je od lije,a?
 
M

Mr.Zakula

Guest
Evo jedne moje klasike,apsolutne klasike...za neki dan cete videti josh nekoliko verzija,s tim sto su odradjene u jakom realizmu!Pocepacu pastrmke,kao mache muskatlu!Prvo gde cu da ih probam je Grza,tamo idem za tri nedelje.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Dlaka je od srne. Danas sam je farbao u maslinastu. Preporucio bih vam nesto. Pogledajte koliko zauzima moja slika (9.55 KB), pa uporedite sa narednom (105.5 KB). Uvek kad otvaram ovu temu ja cu morati da otvaram i svaku sliku na njoj. Posto su vec najavljene jos neke slike, meni ce trebati pola sata da otvorim sve to. Ako hocete da se vidi i kvalitet fotografije, molim vas stavite je u galeriju. Za forum nema potrebe da zauzima vise od desetak KB.
 

gasa

Junior member
Učlanjen(a)
04.03.2006.
Poruke
79
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Mix evo da vidiš šta sam napravio i koliko sam uporan sve sam se ulepio u silikon.Pa je ti oceni. Izvinjavam se što je u crno beloj boji ali mi je takav skener.To je moja majska :lol:
 

gasa

Junior member
Učlanjen(a)
04.03.2006.
Poruke
79
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Evo Mix još bolja mušica sa jednim dodatkom koji mnogo pomaže u nimfarenju.Toplo ga preporučujem svima "indikator" :-D
 
Vrh Dno