Jovan Memedovic

MarkoTimokRiver

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2009.
Poruke
453
Broj reagovanja
0
Lokacija
United States of Balcan
Ekspedicija ribolovaca u Sibiru 1996 i 1998(valjda je '98)

Dve emisije sa po pet epizode
(tu je ona poznata pesma gudljaj,gudljaj)

Moj upload !!!

Uzivajte....    :-*


http://www.youtube.com/user/MemedovicFlyFishing?feature=mhee
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
hvala drug, upravo sam došao sa posla, najeo i "napojio" se ,...e sada lepo da prilegnem i odgledamo ovo  :tbumb:

Dan je takav da nije za ništa drugo nego za lenčarenje.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
sve odgledao sa par pauza  :)

sada ima več 12 dana kako nisam lovio i opasno me trese ovo stanje...nikako da odem na mladicu, nikako da se neke kockice slože  :'( a sada posle ove ribolovne reportaže mi glad još više porasla, za još veču muku pogledao sam još neke lepše snimke i eto ti...ako bude moguće sutra idem negde da lovim a šta i gde ne znam... za to imam "79,9%" šanse  :D

Ima jedno pola godine kako sam lunjao google mapom po tim divljinama Rusije i gledao sve te silne reke sve do kamčatke. Mogu samo zamisliti kakav bi to mogao biti doživljaj...mušičariti tamošnje ribe nekih mesec dana svaki dan  ::)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ehhh...ni NZ nije loš, ni Patagonija, ni Norveška, ni Mongolija  ;)

 

batarihter

Senior member
Učlanjen(a)
23.12.2012.
Poruke
313
Broj reagovanja
0
Lokacija
..Bor-Srbija...Irkutsk-Rusija
Bruka i sramota,u Rusiji sam proveo 7 godina,i to gde...na Bajkalskom jezeru,u gradu Irkutsk  :doh:Ovde sam vec 4 godine..Pecao sam,ali tajmena nisam ni omirisao,kao i lenoka.....bilo je stuka kojih nisam mogao da izvadim iz vode.... :'(Ali nije bilo tad mobilnih sa kamerom...Sve je to bilo na varalicu,ali sad se spremam da naucim da lovim musicom.. :tbumb: nikad se nezna...otac je jos tamo...a i zena mi je ruskinja.... :drool:
 
Vrh Dno