Južna Morava

box018

Junior member
Učlanjen(a)
24.07.2013.
Poruke
97
Broj reagovanja
0
Lokacija
018
I ja se resavam da se promajem ovi dani ali ne znam kakva je voda

Послато са GT-I9100 користећи Тапаток 2

 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
Dok ne bude najmanje -200 i vise ne idi bez veze. :yeswink:
http://www.hidmet.gov.rs/ciril/osmotreni/nrt_tabela_grafik.php?hm_id=47550&period=7
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
Ako se zadrze ove temperature jos koji dan bice sigurno ispod -200  :tbumb:
 

box018

Junior member
Učlanjen(a)
24.07.2013.
Poruke
97
Broj reagovanja
0
Lokacija
018
Jel bi moglo sutra da se ide na moravu,jel bio neko danas?

Послато са GT-I9100 користећи Тапаток 2

 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
Bio sam preko vikenda sva 3 dana...Zavisi gde ides, tj od ovih likova sto prave auto put bezi sto dalje, ispiraju pesak, kopaju po reci i sta ti sve ne, mute vodu i nema pecanja. Klen radi solidno, moze lepo da se prodje ;-)
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Juce sam bio na Moravi,ali zbog prazne baterije nema slike,pokusacu da izdetaljisem sto je vise moguce  :doh:
Morava nam Juzna,lepa ali tuzna,nosila je granje,bila mutna ko oranje!  :(
Uz sve te nepogodne faktore,grupica od 12-15 covecica iz okolnih selendri,mahala je nozicama u plicacima,i vestim hrapavim rukama cupala klenove iz rupa (dumelja) kako ih oni zovu,punivsi dzakove od krompira i uzduz i popreko...
Sto je jos gore,vodja te grupice je jedan Leskovacki inspektor za narkotike ii suzbijanje klenova iz Juzne nam Morave...
Ja sam zabacio jedno dvadesetak puta,uz to imao i dva dizanja klena (!) ali nista vise od toga...
Vratio sam se u auto,zapalio cigaru,i polagano vozeci traktorskim stazama posao kuci,u zelji da se vise nikad ne vratim...  :'( :'(
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Ista situacija na V.Moravi... Ribocuvarska sluzba u strajku a vodostaj pada iz dana u dan... Malo, malo pa naletis na "bubanj" ja juce naisao na jedan privezan za vrbu 5m dugacak i posle treba nekom da platis dozvolu... Za sta? Za prazne reke... :(
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Kod nas ribočuvari idu i kontorlišu dozvole,ono ko nije kupio.U čuvarke uopšte ne gledaju.Narod se raspištoljio satraše sitnu ribu.
Meni redovno daju savjete kako tu nema pastrmke  :doh:
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
89kobra je napisao(la):
posle treba nekom da platis dozvolu... Za sta? Za prazne reke... :(
Jablanica od gornjeg stopanja pa do Vinarca je skroooooz opustosena...
iznad Turekovca takodje,ali posto klen sada nije aktivan,satiru skobalje,jos se i hvale da su ih "nakrsili" 12,15,20 kg...jad i tuga...ja sam sad izvadio dozvolu,nikad vise !!!  :whistle:
 
Vrh Dno