Kako poceti???

soneeees

Newbie
Učlanjen(a)
18.05.2007.
Poruke
2
Broj reagovanja
0
Pozdrav od novog clana foruma!

Musicarenje me kao sport zanima vec duze vreme,i konacno resio i da se oprobam u svemu tome!Od prijatelja sam dobio stap,cekrsk i kanap,par dana sam citao sve pokrenute teme i dosao do zakljucka da stap i nije nesto jer je cw #7-8 sto iz procitanog vidim da nije dobro.Nislija sam,pa sam malo pricao sa lazzom,pokusao sam malo da bacam sam i mislim da kanap nije adekvatan stapu,sto cu ipak prepustiti lazzi da vidi na delu!I to moje bacanje nije bas kako treba,to sam i sam zakljucio :(

Cekam prvu priliku da sa lazzom posetim neku od voda i uz njegovu pomoc savladam bar neke pocetne stvari,posto vidim da ima dosta nislija,prihvatam pomoc i savete od svih vas!Makar da idem i gledam sve to na delu :)) pozz

 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
hehe dobro dosao na forum druze Soneee!
Bice prilike da idemo malo da bacamo ne brini! Slobodno postuj ovde i pitaj sta god zelis ima tu strucnjaka koji mogu mnogo vishe od mene da ti pomognu!
Pozdrav!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Soneeees, samo poželi i bićeš odličan mušičar. U dobrom si društvu i ne treba da brineš. Eeeehhh, koliko samo lepih mesta i predivnih mušičarskih dana je pred tobom.
Par rečenica, uz dobrodošlicu, that's all. :tbumb:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ako planiraš da odmah počneš sa bucovima i štukama, odlično si izabrao. Za klenove i pastrmke ćeš morati da kupiš komplet AFTMA 4 ili 5.
 
Vrh Dno