kako smo prosli 1. marta

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Mixe bre nismo deca, nemoj biti smesan da ne mozes sam da slikas ribu koju uhvatis :lol:. Da ste imali sta slikali biste sigurno, mozda ste i nesto uhvatili, ali ovako mozemo samo da nagadjamo i da se lazemo! :hammer:
 

gasa

Junior member
Učlanjen(a)
04.03.2006.
Poruke
79
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Jedna slicica za Oldshurehenda i ostale koji nisu u prilici da obiđu i vide revir Moravice(bice ih jos).Kako sam se nadao dobro sam prosao sa dve sine 10-15 cm.i tri preko 30cm. sve su ulovljene na otezane nimfe sa zlatnom glavom.
 

Prilozi

  • Moravica1.jpg
    Moravica1.jpg
    81,6 KB · Pregleda: 245

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Nema Mixe svi po nesto uhvatise samo ti nista, bruka, opasce ti rejting, nemoj to da dozvolis! :hammer: :hammer:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Smiri se bre, Šumadinac. Šta ti je? Tema je "Kako ste prošli 1. marta", a ne "Čime se bavio Mixmaster 1. marta"! Treba da pišeš šta si ti radio, a ne da misliš na mene. Jesi li gay?
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Mixmaster wrote:
Smiri se bre, Šumadinac. Šta ti je? Tema je "Kako ste prošli 1. marta", a ne "Čime se bavio Mixmaster 1. marta"! Treba da pišeš šta si ti radio, a ne da misliš na mene. Jesi li gay?

Odgovori:

1. Nemam razloga da se smirujem, savrseno sam smiren!

2. Nije mi nista, osecam se fenomenalno tako da mi je samo do zezanja.

3. Ne interesuje me cime se Mixmaster bavio 01.03. rekao si da si(ste) odlicno proslao(li) i pored velike guzve, gde su slike hocu da vidim ribetine, pokazujes nam ovde slike manekena, reke....to nije tema, ovo je tema "kako ste prosli 1.marta, svi su lepo opisali okacili slike! Obecao si pre nekoliko dana da cete ubiti pastrmke na neke tvoje nimfe, hocu da vidim kako si posao nista vise! Samo slike nekoliko riba i to je to (ali ne od pre nekoliko godina). Nije sramota reci nisam nista uhvatio, to se cesto desava svima!

4. Ono sto sam ja radio 01.03. nije za pisanje ovde, jer najmanje ima veze sa musicarenjem. Jos uvek nisam otvorio sezonu. Tako da mi nece biti problem kao tebi da odslikam ribe koje uhvatim.

5. Na tebe mislim samo kad mi zatrebaju konci koje si mi obecao i kad izadjem na forum, tako da nemas razloga za brigu.

6. Moram da te razocaram, nisam gay! :hammer:

7. Sta drugo da pomislim kad si pre par dana obecao da cete trtiri, sad pokazujes slike Zakule i tebe, sta drugo da pomislim osim..... :hammer:
 
M

Mr.Zakula

Guest
ALO,Shumadinac,da li si ti toliko pritupajast da ne mozesh da shvatish da nismo nosili nikakve fotoaparate!!??Ova slika,shto je okachio Mix,gde smo on i ja,je napravljena od strane nekog novinara!!!!
 

chelle

Junior member
Učlanjen(a)
28.01.2007.
Poruke
31
Broj reagovanja
0
Evo jos jedne pastrmke sa revira Moravica.
 

Prilozi

  • moravica 03.03.2007.jpg
    moravica 03.03.2007.jpg
    283,7 KB · Pregleda: 232

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Cujem da si se ti narocito napecao :lol: Zakula poceo si da se druzis sa novinaria, ima da izadjes na naslovne strane najboljih svetskih ribolovackih casopisa, ima da pise:

"Il pescatore migliore del grayling!!! Ha fatto il mosca per il grayling che ha chiamato “il killah del grayling„, ma non ha visto mai il grayling. Zakula è il visionario della rafia con il suo insegnante che la fantasia grande di Mixmaster ................. fa tutto."
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Nie vezano za ovu temu, ali čini mi se da su pastrmke sa ovih slika, kao i sa slika sa otvaranja revira Moravica, sitne. Ono što sam ja gledao u toj reci, pre otvaranja revira, su bili komadi od po 700 g do 1 kg. Ne kažem da momci koji kače slike sa tog revira ne znaju da ih ulove, jer to je prilično lako, nego izgleda da ih je neko izlovio dok smo mi bili u "zimskom snu".
Ja sam na otvaranju lovio ovakve, ali i jednu krupnu, no nisam se raspametio, znajući kakve "mečke" žive (ili su živele) u reci. Čekam da se malo stiša ovaj revir, pa ću da pokušam da na miru bocnem neku od 40-50 cm. Koliko se ja sećam, takvih je bilo po nekoliko u svakom viru. Ako ih nije neko izlovio, obećavam da ću sledeći put poneti kameru i snimiti pravu moravičku pastrmku rođenu još u prošlom veku!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Na Ribniku bolesna guzva, trebalo je imati konjske zivce i pecati tih par dana. Vreme katastrofa, vetar ubija a voda nema vise od 5C. Ulovi su bili uglavnom slabi( za Ribnik) a kakvi bi i mogli da budu kada 400 nogu sparta rekom... Lipljen je kupio i na povrsini kao i veliki broj sitnih kalifa (do 30cm) ali potocare, pogotovo one krupne je bilo slabije. Rezultat za 2h pecanja 9 kalifa i jedna potocara, a lipljen...pa oni pravi to nisu lovili :lol:
 

skeg

Junior member
Učlanjen(a)
12.09.2006.
Poruke
26
Broj reagovanja
0
...simpsone "moji" madari su lovili i lipljana od 44cma na suvu...
guzva i vetar, i slabije pecanje je istina.
al' sta ocekujemo od "svecanog otvaranje"??!! :lol:

evo moja poslednja riba "nedeljom popodne":
 

Prilozi

  • gallery_26_2_1971171.jpg
    gallery_26_2_1971171.jpg
    172,3 KB · Pregleda: 319

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Petre, na slici je prava lepotica, a ja rekoh da oni pravi nisu ni lovili lipljena kad je u mrestu :lol:

Bez obzira bilo je i za ocekivati pored ovolike guzve...

I sta na kraju bi za Paradigm? Ko je to od tvojih uzeo???
 

skeg

Junior member
Učlanjen(a)
12.09.2006.
Poruke
26
Broj reagovanja
0
s,

prave nisu ni ulazili u vodu... :lol:

pa nisam ja uzeo, ali mozda moj brat...on je vec otisao kad sam ja zavrsio, pa ne znam...
 

chelle

Junior member
Učlanjen(a)
28.01.2007.
Poruke
31
Broj reagovanja
0
Posto rekose da su moje pastrmke sa revira Moravica sitne, onda evo vam jedne danasnje kilasice. Inace, riba je uredno vracena u vodu bez bilo kakvih ostecenja, samo je slikana izvan vode na celih 5 sekundi, cisto zbog proporcija.
 

Prilozi

  • Revir Moravica 05.03.2007.jpg
    Revir Moravica 05.03.2007.jpg
    85,2 KB · Pregleda: 265
Vrh Dno