Kako ste saznali sa Mušičarenje.org?

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Jedna zanimljiva anketica, za stare i pre svega nove članove. Stari ako se još sećaju, hebiga, ostarelo se!  :D

Dakle, kako ste saznali za ovaj sajt/forum?

Ja se iskreno ne sećam, moguće da mi je rekao neko od drugara mušičara iz Niša...
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Beše to više godina u nazad... ::)

Prvo sam tražio neke ENG FlyFishing stranice i sve što ima veze sa mušičarenjem. Slovenski nisam baš znao iako sam ga razumeo podosta pa nisam ni pokušao naći neke slovenske forume. I za foru sam u pretraživač ukucao "mušičarenje" i gle na prvom mestu mi se pokaza www.musicarenje.org  Ali nisam se odma uključio u forum. Dugo vremena sam pratio dešavanja na forumu i pročitao sve i jednu temu od početka do  kraja. Onda sam se odlučio prijaviti na forum i eto me...
 

jeprli

Senior member
Učlanjen(a)
26.01.2011.
Poruke
134
Broj reagovanja
0
Ja sam jednom listo neke Sonetove albume sa pastrmkama i sasvim slucajno nabaso na musicarenje.org, dugo sam pratio forum a nedavno se i pridruzio.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Eto ,zaslužio sam doživotno besplatno članstvo na musicarenje.org  ::) kako dobro reklamiram forum  :)

___________
Ja se sećam da je bilo slučajno jer sam ukucao u google search'u nešto u vezi mušičarenja pa mi je izašao link ka forumu.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
I ja sam ga izguglao nekako, malkice pratio iz prikrajka u toku zime 2005/2006 i negde na proleće 2006 (pre 5 godina!!!) se prijavio :tbumb:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Ja sam internet preko modema furao pre pet-šest godina,i tada sam i ukucao mušičarenje prvi put.Veza katastrofa,nisam ni imao želju da čitam jer je sve bilo tako sporo.Mada,u sećanju mi je ostao neobičan nadimak Mixmastera sa nekom žutom bubom na avataru.Kad je stigao brži net,tada sam se registrovao :yeswink:
 

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
Ja sam dobio informaciju iz prve ruke, meni lazza rekao za ovaj site, i zahvaljujem mu. U to vreme imao sam stap, ali vrlo retko sam isao musicariti, jer sam mislio da samo pastrmku i lipljana mozes pecati musicarcem.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
meni rekao moj taja,vrsni musicar i vezac musica a pre svega dobar covek :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Video Lakija na Niskom PMF-u kad mi rece da planira da napravi sajt uz pomoc drugara sa foruma ciklindi.org sto je verovatno i bilo presudno da se odluci za .org jer su i ostali takodje bili slobodni i mogao je da bira.
Posle nekog vremena bio sam kod njega kuci a sajt je bio priveden kraju. Bez obzira na njegovo insistiranje prvih mozda godinu dana me nije interesovalo cak ni da vidim kako izgleda, pa onda kad sam dosao prvi put jos nekih godinu dana sam samo pratio bez prijavljivanja kao clan. The rest is history  8)
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Marushani je napisao(la):
...meni lazza rekao za ovaj site...
Hehe, a sećam se i koliko si bio nepoverljiv. "Pa gde ću ja, šta ću tamo..." - tvoje reči. :p

Ja nisam "autohtoni" admin. U početku i ja bejah član, a od Lakija sam isto saznao za ovaj sajt.
Ponosni član since 2005. :)

Hehe ljubilarni 1700-ti post.  :lol:
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Davne 2007. bunario sam nesto o akvarijumima i naleteh na ciklidi.org na link musicarenje.org u to vreme sam tek poceo da musicarim tako da su su se lepo kockice slozile.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.117
Broj reagovanja
943
A eto malo surfa brale, pa kako volin loviti ribu na mšice a ništa manje iste i vezat potražia nešta po kompu i naletio na ovo čudo od foruma gdje virtualno san upozna puno dragi ljudi i fantastičnih vezača muha! :tbumb:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
E vala Silvio ja  ove ostale skoro sve što su se javili znam lično, a tebe i dalje virtuelno :D
Ali ne sekiram se, ako me put nanese pored Neretve neću te promašiti zasigurno
:tbumb:
P.S. Mnoge drugare nikad ne bi znao da nije ovog sajta. Jubilarna 5-godišnjica sajta nam je promakla, ali za 10-godišnjicu bi morali u Niš na jubilarnu proslavu :zajedno:
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.107
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
... pa da se okrene na neku livadu pored Nišave neko pragnje  :)
 
Vrh Dno