Kalcha May Fly Emerger

Z

Zakula

Guest
Ohohoooo stizu nam muve od nasheg,voljenog,polipropilena....Kalcha do Kalche...Tachnije vam premijerno predstavljam emergera majske muve - E.danica...Isti postupak pravljenja kao i za Kalchu Caddisa,samo shto koristimo drugachije boje polipropilena i pravimo drugachiju frizuru...Cela muva od polipropilena,nema ni petla,ni ovoga,ni onoga,samo nash voljeni polipropilen!Ja cu totalno da se posvetim na dalje kreiranju cele porodice Kalcha muva (obradicu sve mushicharski interesantne insekte),a nadam se da ce i da mi se pridruzi MixMaster,Randja,i tako stvoriti samnom "revoluciju" u izradi veshtachkih mamaca...!!Pozzdrav od Zakule,a evo i slike Danice Kalcha!
 

Prilozi

  • Kalcha May Fly Emerger.jpg
    Kalcha May Fly Emerger.jpg
    34,6 KB · Pregleda: 231

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ako Žakula, samo pravi. Dobar si vezač i odličan ti je ovaj imrdžr (emerger). Pravi muve i krsti ih, ali pazi, Kalča se ne piše Kalcha, nego Culture. To si zaboravio.
Ubaciću i ja ponekog Culture-a, ali kad budem raspoložen. Sada ću da počnem da radim jedan house (muzika) pod naslovom Culture. U tom sam fazonu.
Preterao si malo sa ovom revolucijom. :doh:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Pa dobro malo je jaka reč "revolucija", ali šta pa ima veze.
Dobra je muva Žakula, više nego dobra, keep up the good work!
Salut!
 
Z

Zakula

Guest
Dragi moji prijatelji,zato sam i stavio znake navoda,a ne samo revolucija!!A u principu,shto pa da i ne bude revolucija!!??Zar moramo da budemo Ameri ili Englezi da bi pravili revoluciju u mushicharenju!!??Boli me chook!!
 
Vrh Dno