Klen 2012

alp

Full member
Učlanjen(a)
02.02.2008.
Poruke
572
Broj reagovanja
2
Malo veci klenovi ulovljeni na strimera. 
 

Prilozi

  • klenovi-60+.jpg
    klenovi-60+.jpg
    74,1 KB · Pregleda: 288

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.100
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Svaka čast  :respect:

Gde su ulovljeni ovi lepotani?
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
rekao bi da so to Savski klenovi blizu Zagreba? :) Koliko znam tamo su i odlični tereni za krupnog bolena/bucova.
 

alp

Full member
Učlanjen(a)
02.02.2008.
Poruke
572
Broj reagovanja
2
Zasto ne bi mogla biti Savinja Mozirje?  :)
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Danas na J.Moravi,jedva sam prepoznao teren,bagerima sve prekopano, izmenjeno..Drug upao u rupu od 3 metra..,ode novi touch screen..:( ..Ja na policelonku dosta osrednjih klenova..,Bilo malisana non stop..,a ovi su bili najveci danas..


Pozdrav.
Marko.
 

Prilozi

  • Klen 1..jpg
    Klen 1..jpg
    240,7 KB · Pregleda: 202
  • klen 2.jpg
    klen 2.jpg
    272,2 KB · Pregleda: 184

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
pa znaci dobro su prekopali vidis da si odlicno lovio..koliko mogu da useru terene toliko mmeju da naprave nove...kod mene je drina svake godine drugacija pa se klenovi opet love lepo..ne opravdavam ih sto kopaju gamad su to ali nece nam oni istrebiti ribu vec mi sami...
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
gegula je napisao(la):
pa znaci dobro su prekopali vidis da si odlicno lovio..koliko mogu da useru terene toliko mmeju da naprave nove...kod mene je drina svake godine drugacija pa se klenovi opet love lepo..ne opravdavam ih sto kopaju gamad su to ali nece nam oni istrebiti ribu vec mi sami...

Nikada nije dobro kada se kopa..,narusavaju prirodno staniste..,guraju pesak,kamenje -  pregradjuju..Moze covek i da se ozbiljno povredi..:( .Lovi sam dobro jer sam bio uporan a i on je bio aktivan...sigurno ne zbog utovarnih lopata..:D ..Inace sve sam ih dobijao na mestima gde i pre samo sto je sada razdaljina umesto 15 metra svedena na 6-7 metra (obala do obale..)..
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
neplanirani ulov  :) tako je lupio strimer u brzaku da sam pomislio da se radi o mnogo vecoj ribi

 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.100
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Lep klenđa, lep...

Sale nije li ti žao da stavljaš heliosa na kamenje  :-\ ?
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
to nije nista sta ga tek ceka  :D
salim se , veoma pazljivo spustam stap bilo gde , posebno na kamenje ... bas sam pazljiv sa stapovima , ali ne robujem priboru do te mere  :nowink:
 
Vrh Dno