Klen 2012

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
@Bucko M., vec dugo nisam vidio ovu rečicu, uvek sam se pitao kada sam prešao preko mosta, može li se tu išta uloviti a da se čovek zabavi. No, sad vidim da može  :) Fini ti taj "super-fajn orko"  :yeswink:
 

drogi

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2008.
Poruke
716
Broj reagovanja
1
Lokacija
Zajecar-Vitkovac
Mafke lepi ulovi i adekvatan pribor! I meni vetar podosta smetao ali dalo se sta uloviti...

A ovaj jezerski je baš lep...
 

Bucko M.

Senior member
Učlanjen(a)
30.11.2011.
Poruke
167
Broj reagovanja
0
Lokacija
JAGODINA
  Hvala Sebastijane,recica je i te kako zanimljiva i ima krupnih klenova. Primecujes da je ''brisani prostor '',nije lako prevariti krupnije komade a

bez zaklona. Smetao mi je frontalni vetar,tako da mi je falilo jos 4-5 m daljeg zabacaja za ozbiljnije klenove. Stap je klase #2 tako da je

uzivancija zagarantovana i sa manjim klenovima . Kad budes dolazio,ceka te ''Ordza'' #2 da bockas klenove u sred grada.

Pre vise godina korito reke je bilo zapusteno sa visokom travom i mladom vrbom,ruzno za oko,ali tada su se lako boli klenovi od 700 gr .

Zadnje 4 god. sve je uredjeno a krupni klenovi paraju vodu ispred mene na 30 m  :'( :'( :doh:
 

Bucko M.

Senior member
Učlanjen(a)
30.11.2011.
Poruke
167
Broj reagovanja
0
Lokacija
JAGODINA
  Bravo Dr. Ogi,ti si uporan  :tbumb: Trebao sam da ponesem #4 zbog vetra,a i dovoljno je osetljiv za uzivanje na manjim rekama +bi postigao

neophodnu distancu i pale bi glavonje od po kile  :doh:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Važi, nadam se da ču skoknuti ove godine do Jagodine pa da odemo na vodu zajedno. Imam neke planove sa ženom, neko familijsko sakupljanje u Beloj Crkvi treba da imamo. Odmor sam več zatražio na poslu za taj datum i nadam se da če mi ga odobriti tada. Možda u tom vremenu ako dođem u SR navratim na dva tri dana i u Jagodinu...da obečam neču ništa jer me več par godina prate neki glupi uveti zbog kojih svi moji planovi budu teško ostvareni....što je najgore ne mogu mnogo da utičem na stvar  :blush: ali ide na bolje polako...daj Bože pa se vidimo  :firends:
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
Deda ne odmaras, svaka cast  :tbumb: I tebi brate  svaka cast za tog jezerskog glavonju :tbumb: Seb kad doso dobro doso deda ce te vodi na urban flyfiishing do 20h a ja cu od, svi najbolji virovi su tu u krugu od 500m i za dnevni i onaj nocni :smoke: :smoke:
 

danijelcar

Newbie
Učlanjen(a)
01.04.2012.
Poruke
1
Broj reagovanja
0
Postavite neku musicu za april, za klena, ukoliko se izbistri reka  :lol:
 

Bucko M.

Senior member
Učlanjen(a)
30.11.2011.
Poruke
167
Broj reagovanja
0
Lokacija
JAGODINA
 

Moja topla preporuka,prvi tvrdokrilci uz samu reku na vrbinim grancicama,a ujedno podsecaju na lesnikovog gundelja.Socan zalogaj i plovan. :tbumb:

 

Prilozi

  • IMG_5363.jpg
    IMG_5363.jpg
    122,8 KB · Pregleda: 347
  • IMG_5993.jpg
    IMG_5993.jpg
    123,8 KB · Pregleda: 356

Bucko M.

Senior member
Učlanjen(a)
30.11.2011.
Poruke
167
Broj reagovanja
0
Lokacija
JAGODINA
    :D :D :D :D Crni,pa ova dva manekena su izvadjena iz kutije koja ti stize za dva dana,pozajmio sam ih za slikanje,jer sam zadnju pokidao :doh:

Prvo tebi,a posle za sebe  ,moja deviza ''ko nije za drugog,nije ni za sebe"  :tbumb:  Namerno su socne,videces zasto  :smoke:

Sebastijana ceka iznenadjenje,pod uslovom da dodje Jagodinu  :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ma dolazim samo da me ovi sa posla ne zeznu sa odmorom...mada sam ja več rezervisao za kraj šestog meseca ali videt če mo  :blush: Vidim, u planu nam je poseta i Jagodini pa če sigurno da dođem pod uslovom da me sa posla ne zeznu.
 

drogi

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2008.
Poruke
716
Broj reagovanja
1
Lokacija
Zajecar-Vitkovac
Nimfarenje na viđeno sam nekako savladao ali kad ne vidim ribu tu imam problem. Voda je poprilično velika, mutna i brza. Pecao sam samo u krajevima okpotopljenog drveća. Saleja mi je dao instrukcije kako da vodim nimfu i evo rezultata.



 
Vrh Dno