Klen 2022

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
417
Broj reagovanja
30
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
лепо, код мене на морави један баш добар, 45 цм а немам чиме да забележим, полицелонка бледикаста, вода тог дана бистра, осталих дана мутна или мутњикава
 

Staniša

Senior member
Učlanjen(a)
17.01.2021.
Poruke
131
Broj reagovanja
119
Lokacija
Kragujevac
Kad kažem vijao, više mislim polako se šunjao, zabacio par puta, on odbio, ja seo na zemlju, zapalio cigaru, pustio ga da obrne par krugova po ruti koju je imao, pa nakon 10ak minuta opet zabacio i on ovaj put uzeo. Ali da, ponekad neće da se usude da uzmu ni posle dužeg čekanja.
 

Mlinka

Full member
Učlanjen(a)
10.03.2011.
Poruke
636
Broj reagovanja
1.286
Lokacija
Đurđevac, Podravina, Hrvatska
Staniša... sjetio se ove tvoje priče i dobio volju da i ja probam... inaće rijetko kad pokušavam jer ignoriraju bilo kakav pokušaj... planinska riječica... vodostaj ekstra nizak .. vidim dva klena u pedalj dubine u skroz mirnoj vodi, polako ostajuć u zaklonu raslinja izvućem se na poziciju za zabacivanje, stavim cdc tulara na udici 14, razmašem žnoru u pravcu gdje ju klenovi ne bi trebali primjetiti, i bacim im mekano pola metra ispred glave... jedan klen se približi na pola puta i odustane... ponovni zabac... no sekundu posle sjedanja muhe ju pomaknem za centimetar .. i tad klen samo ekstra polako krene sve do muhe i proguta ju...
IMG_20220821_144106_739.jpg
 
Vrh Dno