Klinci i klinceze

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Moj Mića na Gradcu prošli vikend - krenule su bogami i suze posle nekoliko promašaja a osmeh je bio za kraj :)
img0004crro8.jpg


Malo uhvati, a malo i pusti
img0006crgu8.jpg


P.S. ne nađoh nigde sličan topic, ako postoji prebacite ovo!!!
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Cestitke za sinka, a i za tatu sa takvim sinkom. :)
Ima jedna tema sa Igorom i njegovim klincem ali nema veze - ne skodi jos jedna.
 

vlajkoni

Senior member
Učlanjen(a)
14.06.2007.
Poruke
128
Broj reagovanja
2
Vidjeni na Gradcu u subotu.
Svaka cast Mito samo malo vise osecaja za deciju nestrpljivost i znatizelju.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Samo ih usmeravaj Milance :tbumb:,ja planiram isto sa mojim klincima,da ne glajznu u neko nasilje,vidite sta se desava kod nas.
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Čestitke!  :tbumb:

Inače nadam se da bar jedan od druga dva sina liči na mamu, jer je Mića isti ti!  :)
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Ma kakve cestitke, nece valjda da se bavi lovom pored oca musicara!
Salim se, svako dobro i samo napred. Od tri sina, makar jedan ce biti ludji od oca kada je musicarenje u pitanju. Meni je najveca kazna kao klincu bila kada mi cale kaze >>Znas kada cu da te vodim na pecanje!?<<  A danas kada posmatra kako pakujem pribor i zapucujem se 500km na pecanje, kaze kevi >>Vidi sta napravismo, upropastili smo dete<< :D

 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Kad malo bolje pogledas, jes' zajebano ovo musicarenje. Jos nisam ozenjen, ali me zivo interesuje kako ce i zena da reaguje na svu tu zajebanciju
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ajd necu da ti kvarim raspolozenje..
Inace ubedario bi ga samo tako dobro..
Iz licnog iskustva  :yeswink: :yeswink: :yeswink: :yeswink: :yeswink:
Mada nije zena bila u pitanju nego devojka i duga veza..... :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
  bas sam za mog Noleta izmeracio jedan Vision #2  6,6 fita, presudna mi je bila gramaza -48gr.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
compshop je napisao(la):
Kad malo bolje pogledas, jes' zajebano ovo musicarenje. Jos nisam ozenjen, ali me zivo interesuje kako ce i zena da reaguje na svu tu zajebanciju
Postoje 2 filozofska pogleda na ovaj problem:

1. Ako si postao ribolovac/mušičar PRE braka (odnono veze) onda žena potpisom pristaje i na sve tvoje predbračne hobije/aktivnosti... Znači sve je znala, NEMA PRIGOVORA ili su kažnjivi  :D :D :D

2. Ako nažalost nisi pecao pre braka situacija je mnogo zajebanija, moraš mnogo više da se trudiš: dugi razgovori, izjave ljubavi, sex kako ona hoće, skupi pokloni, izjave poštovanja prema njenoj mami,  :hammer: :hammer: :hammer:...
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Kuzma je napisao(la):
  bas sam za mog Noleta izmeracio jedan Vision #2   6,6 fita, presudna mi je bila gramaza -48gr.
Ja sam Mići u onoj poplavi Launch-ova odvojio jedan dvodelni #3,  dužine 7’6”. Odlično se snalazi, mislim da su ipak za klince bolji kraći štapovi, mada sam čuo i mišljenja da se mora poći od 9’!!!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Milanče je napisao(la):
Moj Mića na Gradcu prošli vikend - krenule su bogami i suze posle nekoliko promašaja a osmeh je bio za kraj :)
img0004crro8.jpg


Malo uhvati, a malo i pusti
img0006crgu8.jpg


P.S. ne nađoh nigde sličan topic, ako postoji prebacite ovo!!!
Porastao je Mića! Biće on super mušičar. Pretpostavljam da će odvojiti malo vremena da za desetak godina pokaže neke fazone mom Đorđu  ;).
 

Prilozi

  • Ovaj ce da ih dokrajci.jpg
    Ovaj ce da ih dokrajci.jpg
    13,3 KB · Pregleda: 465

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Prvo da cestitam Mixmasteru rodjenje sina. Zelje koje upucujem su najiskrenije i Mix ih zna...
Drugo za Milanceta...svaka cast druze. Ja dobro znam kako je imati oca ribolovca i kako je kada te navuce na ovo ludilo!  :doh:
 
Vrh Dno