klobba

ChILd_ReBoRn

Newbie
Učlanjen(a)
29.04.2011.
Poruke
11
Broj reagovanja
0
.. pozz

kupio sam klobba nomad waist coat...

e sad,, znam da nije simms ni fishpond.. oni su mi debelo van budžeta.. ali me zanima jel itko zna sto je to? dosta se spominje na nekim mjestima.. al nemam pojma kaj to za firmu...

http://www.klobba.net/product_info.php?cPath=22&products_id=39

ima tko kaklav info? kupio je upola cijene na ebayu
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ahtung Dihtung, varalicar na forumu :hammer: :hammer:

To ti je jedna od omiljenih ostrvskih firmi sasvim dobrog kvaliteta. I mogu ti reci da mi se i dizajn narocito svidja.
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
907
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
hahahaha a ja taman pomislio i child presao u musicare. :hammer:
 

ChILd_ReBoRn

Newbie
Učlanjen(a)
29.04.2011.
Poruke
11
Broj reagovanja
0
godinu dana..nabavio sve..poceo vezati...bacati...i shvatio da nemam vremena....
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Ne odustaj! Koliko često ćeš mušičariti zavisi od toga šta je godina u kineskom kalendaru. Ako godina ima neke veze sa mušičarenjem, recimo sa materijalima sa vezivanje (godina Zeca - ova 2012 ili Petla - 2006) onda varaličari češće mušičare i bolje hvataju ribe, a ako je recimo godina Konja, Svinja i Majmuna (tako mušičari vide varaličare), onda se te godine više varaličari. Ima i godina kada se dobro peca na obe tehnike, recimo godina Koz(j)e (brade).

2013 je godina Zmaja, riba uopšte neće da radi, pa će igramo fudbal i basket, a ko se bavi lovom ima lepo da mu rade lisice, vukovi i ostale aždaje.

p.s. Opšta je zabluda misljenje da u godini Zmaja (Dragon) riba lepo radi na nimfe vilinog konjica, to neme veze sa istinom.
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
52
Ono što sam čuo od nekih relevantnih korisnika kombinezona....čist VARALIČARSKI kombinezon... :p :p :p  :D
J
 

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
630
Broj reagovanja
113
Koji kombinezon?  :D
http://www.youtube.com/watch?v=RPSLdUq0LgU
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
52
ChILd_ReBoRn je napisao(la):
beskorisni ste  :D :D

Malo zeze nije na odmet....bez losih misli,krenula ova ladnnoca,svrbe me prsti,slusam hvalospeve kako rade vararice  :)...vuce me smudj,stuka zeva na sve strane...za 10 minuta sam na Savi i mogu da hitnem svasta u vodu(da nnisam rasprodao sve prosle zime)...al obecao sam sebi NIKAD vise!!
Eno Cacana na Krivom viru masu ceo dan, ma samo da mogu bar na tren da se bacim dole..eeeeeee  :doh:
 
Vrh Dno