KLUB BANOVANIH SA net-a

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.151
Broj reagovanja
129
Lokacija
Kruševac
Posto nam se, iz dana u dan, povecava broj predlazem da osnujemo KLUB BANOVANIH SA net-a. Ko je za? :D
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
Moje ZA važi za 4-ri....mislim, toliko naloga mi banovano  :( smrc,smrc  :nowink:
Al ako, Bože zdravlja neće i peti  :D
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Ja banovan x 2 i jednom sa Protinim nalogom,bila treća sreća.
Nego kad sam pročitao ekspoze nekog kretena sa net-a objavljen kod nas totalno sam popizdeo,posebno deo gde kaže da ostali ne smeju da se jave tamo.
Tuga jedna kako oni sebe hvale,ja tebe vojvodo ti mene serdare ,a mi znamo kakvi smo
 

schok

Senior member
Učlanjen(a)
19.12.2011.
Poruke
322
Broj reagovanja
0
samo sto sam se registrovao,dobio sam pedalu  :hammer:  :hammer: :doh: :D
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
schok je napisao(la):
samo sto sam se registrovao,dobio sam pedalu  :hammer:  :hammer: :doh: :D

shok, sad valjda shvataš da ti u stvari i nisi shok....a možda si Bojan, Pera, Ja ili ko već  :nowink:
Murino, jesi li to ti????? :D
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
PROTA71 je napisao(la):
shok, sad valjda shvataš da ti u stvari i nisi shok....a možda si Bojan, Pera, Ja ili ko već  :nowink:
Murino, jesi li to ti????? :D


haqhahahahahahaahahaaaa :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Kaže se testis 1210 ti li si. :bleh: :bleh:
Joj o čemu mi pričamo u ove cloudy dane  :doh:,o nekom liku koji je brži od senke i o nekim istim
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Pre neki izlaze dvojca iz bilijar kluba, apsolutno razvaljeni od pitaj Boga cega. Vozimo se lifotom i jedan kaze drugome
"Ja ne znam gde sam, ti ne znas ko si" okrecu se ka nama "Aj Zdravo Zivo" :tbumb:
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
pera je napisao(la):
Kaže se testis 1210 ti li si. :bleh: :bleh:
Joj o čemu mi pričamo u ove cloudy dane  :doh:,o nekom liku koji je brži od senke i o nekim istim

:D

p.s.  dobiJo si smajlića, da nabijem što više postova ahaaaaaaa... da postanem  instruktor ili hero member, megaflycar :smoke:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Proto, smajlić je slika, a preveliki broj slika u jednom postu može da pokoči učitavanje strane. Molim te da ubuduće 2 smajlija razdvojiš u 2 posta.

Hvala na razumevanju,

Admin M

monkey-business.jpg
 

schok

Senior member
Učlanjen(a)
19.12.2011.
Poruke
322
Broj reagovanja
0
PROTA71 je napisao(la):
shok, sad valjda shvataš da ti u stvari i nisi shok....a možda si Bojan, Pera, Ja ili ko već  :nowink:
Murino, jesi li to ti????? :D

ma nemam pojma,pre odprilike pola godine sam se registrovao tamo,ma nije proslo par sati,pedala,ostadoh sa znakom pitanja iznad glave,reko sta je ovo,kakve su ovo budale :hammerhead:
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
schok je napisao(la):
ma nemam pojma,pre odprilike pola godine sam se registrovao tamo,ma nije proslo par sati,pedala,ostadoh sa znakom pitanja iznad glave,reko sta je ovo,kakve su ovo budale :hammerhead:

Alo Mix, mojne te priče....nego predaj se...mučićemo te  :bleh: :bleh: :D :nowink: :yeswink:
:hammer:
 
Vrh Dno