KLUB BANOVANIH SA net-a

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Bio je to nekada sjaajan forum i dosta sam ljubavi i vremena-energije uložio u njega.  Napustili su ga jaki ljudi a ja iz istog razloga kao Milan sam se samobanovao odavno.
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
Kao i vecina foruma na samom pocetku i taj je bio korektan dok sam bio aktivan na njemu (citaj dok nisam banovan zbog nepisanja neki vremenski period), sada vec i ne znam kakav je... video covek da tu moze da se ovajdi na ovaj ili onaj nacin i to svoje carstvo strogo cuva sto je razumljivo. Nije razumljivo njegovo neshvatanje foruma kao oblika komunikacije gde svaka neracionalna recenzija i primena sile i pritiska vodi u propast, narocito kod teme kao sto je musicarenje, po svojoj prirodi slobodarska, slobodoumna, demokratska i elitisticka (ne u smislu novca vec intelekta)... Bice na kraju - sam pao sam se ubio...

Ima njih i kome je dobar, ima i sa kime ne sme da se zameri (znam ih par koji nisu pisali ni na jednom forumu 5 godina pa ni na njegovom ali nije uputio ni opomenu ni ban, ne sme jer ce mu mozda trebati za nesto iz njegove oblasti)...Ima nas raznih i sve ja to razumem ali ne odobravam i ne opravdavam
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Kakvo carstvo?? prodao se za dve kutije udica i skalp od pevca  :doh: 
To je forum koji promovise krivolov, unistenje nasih reka itd a glavni moto je uklopiti se u ovu zabokrecinu i izvuci maksimum za sebe.

Ono smece od forum treba da se ugasi a pre toga da se izvine svim musicarima i ljubiteljima prirode na sramnom uticaju koji je imao.
A onaj Murino ko god da je i iz koje god bajke da je izasao treba da se vrati u misju rupu gde mu je mesto.
Smece kad tad zavrsi na deponiji, kad nas u Srbiji mu treba malo duze ali sigurnim stopama ce stici gde mu je mesto.

Mi treba ovde da se potrudimo da buemo protiv teza.
Ako oni promovisu krivolov, ubijanje riba, ukidanje lovostaja, ukidanje minimalne mere, ukidanje placanja dozvole, ukidanje limita dnevnog ulova i raznorazne budalastine... mi treba da promovisemo ekologiju, ocuvanje zivotne sredine, ocuvanje ribljeg fonda itd
I u samom startu smo ih pobedili kao sto vec i jesmo...a vrememenom ce sve da legne na svoje mesto.
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Tamo postavis pitanje o pecanju na Limu a niko da odgovori, valjda im ispod časti, a šatro sve promoteri crnogorskih revira.
A onda kad vise nemas zelju za komunikacijom oni te banuju. Njesra od foruma u svakom slucaju !

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 
Vrh Dno