Konac osnovni

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
208
Lokacija
Zvornik
Znam za ovo,fali mi neka nijansa i nikako da to odradim,baš sam se ulijenio  :'(
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
meni ovo nesto tanko izgleda...koliko je jako da se recimo veze srna ili elk hair???
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
nisam do sada probao , evo je test muva  :D ma nema nikakvih problema . ja strimere vezujem sa ovim materijalom od 20 dindzi kalem  :D

29ay648.jpg
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Od skoro koristim VEEVUS G.S.P. konac i zaista je prejak, ne moze da se pokida a tanak je.
Mana mu je jedino sto je previse gladak, pa kad npr uhvatim materijal za krila, uzmem sa 2-3 namotaja da pritegnem on pocne klizati po udici i rotirati se.
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
941
Broj reagovanja
99
Zato ja npr uzmem 2-3 mlaka namotaja ,pa 1-2 direkt po udici,i onda ne mrda
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Gsp ali 50 cu koristim vec 2 godine i samo sa njim vezem kao osnovnim koncem. Savrsen. U pravu je Eko desi se da prokliza ako se ne napravi podloga.
 

BojanLazic

Junior member
Učlanjen(a)
26.10.2016.
Poruke
38
Broj reagovanja
0
Lokacija
Gornji Milanovac
Kupio sam danas ovaj  organdin da probam da raspredem, ali nesto nece bas kako treba, krene lepo mozda metar, pa posle pocne kao trostruko da se raspreda dok se ne napravi cvor i pukne...
Uzeo sam jednu traku sirine 1cm a drugu 2.5 cm, isto se desava sa obe. Jel ima neka caka, posto sam trazio po netu, nisam nasao resenje... Mozda je problem sto sam kupio kod kineza, pa je mozda los kvalitet, al nedelja danas, pa samo oni radili :)
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
nisi pogodio pravu nit za raspredanje. poravnaj makazama i pokusaj ponovo
 

BojanLazic

Junior member
Učlanjen(a)
26.10.2016.
Poruke
38
Broj reagovanja
0
Lokacija
Gornji Milanovac
Sasats, ovu "poprečnu" sam izvlačio, probao sam više puta al uvek se rasporeda kao na slici..

Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk

 

Prilozi

  • IMAG0548.jpg
    IMAG0548.jpg
    38,2 KB · Pregleda: 190

BojanLazic

Junior member
Učlanjen(a)
26.10.2016.
Poruke
38
Broj reagovanja
0
Lokacija
Gornji Milanovac
A vidim da cena treba da bude tipa 15, 20 din po metru, ovo je kostalo 200 din 50 metara, to je kotur i ne moze manje da se uzme, mozda sam kupio pogresnu stvar :)
Sasats, sad sam probao, moze al rucno (kad sporo rasnuram), aku busilica je prebrza i na brzini 1
 

Bahus

Full member
Učlanjen(a)
05.07.2011.
Poruke
575
Broj reagovanja
0
Lokacija
zajecar
Upravo ovo sto kaze Sasa, kada nadjes pravu nit to se veoma brzo rasprede, ja nemam buselicu ali zato koristim mikser i cas posla namotam nekoliko kalemova , jos ako imate mikser mutelicu sa postoljem to je jos bolje, druga stvar ja obozavam alternativu ,organdin trake su od 50 metara kod mene sesdeset dinara , tako ti jedna moze trajati godinama a ima ih u raznim bojama, naravno postujem sve ,no meni ovo zavrsava posao tako da ne tezim za nekim zvucnim imenima.
 
Vrh Dno