Large Mosquito

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.403
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Jesu, narocito ako aktivno pecas, sitno cimanje muve bas izazove agresivno uzimanje
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Vidis, nisam cimkao.... iskoro ce i to da probam ;)
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.403
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
samo nek ti je muva maksimalno plovna, da je cimanjem ne potopis i uz malo srece eto ribe u vazduhu  :)
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
Vrana, lepa i elegantna imitacija  :tbumb:.  Imam je godinama u kutiji i nikako da je probam,jednostavno mi ne odgovara za brze poroke i recice  :blush:

Gde koristis ovu imitaciju i koja riba je ''gadja'' na ''cimkanje'' bez kog ja ne bih ni lovio jer cimkanje opnasa prrodno kretanje insekta ?
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.403
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Mafke Fly, koristio sam je na Gradcu i stvarno sam bio prezadovoljan. Uzimala ju je i na mrtvu voznju, ali na cimanje koje bi trebalo da imitira pokusaj poletanja reakcija ribe je bila munjevita. Mana ove imitacije su relativno cesti promasaji... Recimo 50/50
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.403
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Mislim da kada bi nacickao jelena na ledja ne bi nista smetalo ribi a, kao sto rece Oholi, policelon i pevac samo ce dodatno  pomoci za brzake.
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Hvala kolega,moji komarci imaju samo glavu i toraks od foama iz koga izlaze  dva potkresana perca sa strane kao krilca i nogice a telo je tanak paun i tanana zlatna lameta. Lepo pliva ali bi bolje plivao da sam ga odradio kao ovog tvog. Recept sam uzeo od Crnog od kog sam i dobio jednu imitaciju.
Probacu na mirnijim delovima recica gde ih cesto opazam uz sevar. Ne sumnjam da su promasaji ucestali,ali ajd da probam . Hvala !
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
Eh da,moj podseca na slici sa 1. strane kao Oldsurehendov samo tanje zelo i manje  natrpano.

Mrzi me da skljoskam,ali je zaista lep,bata Crni je profi vezac i pun saveta :tbumb:
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.403
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Nema na cemu, Mafke, drago mi je da ti se svideo. Bas bih voleo da vidim tu imitaciju Crnog, s obzirom kakvi su njegovi radovi, ne sumnjam da je sjajna  :)
Jos samo ovo... Cime god da povecavas plovnost (pevac, jelen...) preporucujem parasut ili paralup varijantu da sprecis okretanje muve
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.403
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Ah, preduhitrio si me sa poslednjim postom... Odlicno izgleda ova Oldsurehand-a
 
Vrh Dno