LIKE

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.007
Broj reagovanja
258
Lokacija
Norway
Na jednom ovdasnjem forumu postoji ona mala kockica za lajkovanje ako se nekome svidja ili necija musica ili tekst. Ta kockica stoji u donjem uglu posta i cim neko lajkuje neciji post izlazi njegovo ime da je to uradio. Samo oni koji su ulogovani mogu lajkovati i videti ko je lajkovao ili preko fejsbuka ili direktno na forum.

Mislim da je to odlicna ideja. Puno puta bih ovde  samo pohvalio neciju musicu ili samo postavio znak:  :tbumb:  , ali mi se ne otvara novi post samo zbog toga. Ovako sa ovim LIKE se mogu dobrano spreciti takvi postovi. I vuk sit i ovce na broju  ;) .

Da li je to tehnicki zahtevan posao, tj da li se moze uraditi i na nasem forumu?
 

cikamike

Senior member
Učlanjen(a)
01.11.2010.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Cini mi se da je takav sistem postojao ovde...

Mislim, pre nego sto sam pristupio forumu, citajuci ovaj stare postove, cesto sam nalazio na citate tipa: 'imas plus za ovo...' ili 'kec k'o vrata :D '

To je ipak ukinuto... pretpostavljam sa razlogom?
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.007
Broj reagovanja
258
Lokacija
Norway
Da bilo je plus i minus. Mislim da se nije moglo videti ko kome sta salje.

Kod ovog lajka se vidi ime onog ko ga je upotrebio.
 

cikamike

Senior member
Učlanjen(a)
01.11.2010.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Sistem ocenjivanja nije los, pogotovo ako se on odnosi na konkretan post... a ne za osobu (korisnika).

Ipak neces spreciti situaciju da neko napise novi post, tipa: "Imas lajk za ovu muvu" - umesto "BRAVOOOO..."  ;)

U svakom slucaju bi bilo dobro da cujemo glas administracije... ali tog glasa nema odavno... a mozda je to i dobro  ::)
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.007
Broj reagovanja
258
Lokacija
Norway
Naravno da je za konkretni post a i ako neko stavi lajk i ujedno napise novi post sa: Bravo... to samo znaci da mu se extra svidjao  ;)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
meni je ideja ok ali mora da vidimo sta ce da kaze ostatak ekipe;)
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Fino...bolje nego hvalospevi, želje i čestitke...:tbumb:
 

Prle

Senior member
Učlanjen(a)
30.01.2010.
Poruke
266
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis, Srbija
Neeeeeeeeeee PreCedniče, nikako ta pogrešna boja - boja prošlosti.
Treba neka boja sadašnjosti i budućnosti - poput crno-bele.


No dosta off topic-ovanja.
Mislim da je Nešin predlog odličan i da bi sprečio gomilanje besmislenih postova tipa: fantastično, bravo, vrhunski, ___________ (popuniti prema nahođenju). A uz to ni tehnički nije zahtevno.
 

Bahus

Full member
Učlanjen(a)
05.07.2011.
Poruke
575
Broj reagovanja
0
Lokacija
zajecar
Najboolje bi bilo da ubacimo neko znakovno pismo i da uopste ne komuniciramo
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Bahus je napisao(la):
Najboolje bi bilo da ubacimo neko znakovno pismo i da uopste ne komuniciramo

ja predlazem jos i da se ubaci nesto kao on line chat ali glasovni da clanovi mogu da palamude i svadjaju se javno.......
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Jr the Admin je na godišnjem odmoru i planira sve vreme da varaličari (!), tako da je sad prilika da ispucate 100 genijalnih ideja, uvalite mu posao i pokvarite odmor. Ja sam ga već jutros cimao da sređuje sajt fakulteta.  :p
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
907
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Pa vama sto malo teze fatate ribe na musicu, ne preostaje nista drugo nego povratak na taj grozni primitivni vid ribolova- varalicarenje.

Izvinite za off, nemam obicaj... njih... p... prijatno.
 
Vrh Dno