Lim -gornji tok

PredragUE

Senior member
Učlanjen(a)
09.12.2014.
Poruke
337
Broj reagovanja
105
Lim...dryfly uzivancija kao sto rece MM....49cm
 

Prilozi

  • 49 lim plav.jpg
    49 lim plav.jpg
    107 KB · Pregleda: 182
  • 49 lim plav 2.jpg
    49 lim plav 2.jpg
    107,5 KB · Pregleda: 174

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.164
Broj reagovanja
156
Lokacija
Niš
:)
 

Prilozi

  • image-0-02-05-756755b9d066da8f95ae09e1ec9acc11b25b7656b33f1a8462b40872d59f24b9-V.jpg
    image-0-02-05-756755b9d066da8f95ae09e1ec9acc11b25b7656b33f1a8462b40872d59f24b9-V.jpg
    225,1 KB · Pregleda: 207

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.164
Broj reagovanja
156
Lokacija
Niš
I meni lici na istu

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

 

PredragUE

Senior member
Učlanjen(a)
09.12.2014.
Poruke
337
Broj reagovanja
105
Na prvom je razrezana peraja na donjem delu a drugom lipljanu je razrezana na gornjem....
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.164
Broj reagovanja
156
Lokacija
Niš
Imas pravo. To mesto ima ubedljivo najviše krupnih lipljena :)

Ne znam samo što su im peraja tako razrezana :(
 

PredragUE

Senior member
Učlanjen(a)
09.12.2014.
Poruke
337
Broj reagovanja
105
Osteceni...verovatno vise puta lovljeni...a mozda ih u viru ima mnogo pa se sudaraju.... :hammer:
 

ado bl.

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2011.
Poruke
149
Broj reagovanja
0
Lipenu su crne tacke kao nama otisci na prstima  ;) tako da je ono gore ista riba ,e sad mozda si je uhvatio dva puta hehe
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.161
Broj reagovanja
34
Lokacija
Doboj
Koliko sam shvatio niko i ne govori da je različita riba. Ista riba samo fotkana dva puta. I to je to :D

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

 

ado bl.

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2011.
Poruke
149
Broj reagovanja
0
PredragUE je napisao(la):
Na prvom je razrezana peraja na donjem delu a drugom lipljanu je razrezana na gornjem....

Koliko ja ovdje razumjem.... pise se o dva lipena (dvije ribe)
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.161
Broj reagovanja
34
Lokacija
Doboj
Lipljen jedan te isti, nema govora da su dva. Previse je ocigledno da ima mjesta za tu priču.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

 
Vrh Dno