LINKOVI U VEZI SA MUSICARENJEM

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
molio bih vas da, ko zna, okacite linkove, prvenstveno za celokupne knjige o musicarenju casting, tying kao i neke snimke naravno dobre. ovo vas molim jer sam na dial up-u pa bih linkove prosledio nekome sa kablovskim netom ko opet nema veze sa musicarenjem pa da ga ne cimam svasta da skida.
najvise me zannimaju literatura na srpskom i engleskom dok video zapisi nisu bitni jer vidim sta se prica.

unapred hvala
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.588
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
  Sto se tice literature na srpskom ima vrlo malo stvari napisanih,medjutim ima par novijih izdanja do kojih mozes vrlo lako doci,"Znakovi na vodi" Panic i Grubic i "Osnove musicarenja" od I.Randjelovica,dosta dobrih stvari za pocetnika (ne znam u koju si klasifikacionu grupu).
 
    Ima jos jedna dobra knjiga opisuje musice i vezace sa Balkanskih prostora,dosta je stara,ali ima izvrsne recepte,nazalost ne znam kako se zove,a mislim da ju je napisao ili Petrovic ili MMGoran,ali ne drzi me za rec.
 
  Od linkova za skidanje musicarskih stvari,znam da Olivera Edvardsa mozes da skines sa neke adrese,(ne znam tacno koje),ali raspitacu se.

  Pozdrav.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
neznam sta je zaboravio, ali na sajtu je piraterija zabranjena. Molim clanove da vode racuna o tome!
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Linkovi nisu piraterija, to radje moze da se stavi pod REKLAMA... ili advertajzing... ili .. kako god bilo, ali piraterija - JOK! Laki bre... ? :'( Sve sto je na netu, a ne trazi decoding, ili crack, ili vec neko slicno sranje - NIJE PIRATERIJA...

:D

.. i ti mene preslisavas!!! :doh:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
O zasto ja ulazim u diskusiju sa tobom, ooo zivote sinji kenguru? Da li si cuo za torent linkove? Svaki link kojim se narusavaju necija autroska prava a vezana su za download i slicno spadaju u pirateriju.
Ja dobro znam sta je piraterija Sjekloca, mrzelo me je da elaboliram, a na kraju krajeva to i nije bila tema. Zato cu zamoliti i tebe da u ovoj temi o pirateriji ne diskutujemo, a i uopste o tome jer je veoma prosta stvar i zasta nema potrebe da se na musicarskom forumu prica o tome.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Naslovi "Linkovi u vezi sa mušičarenjem", ne navode na pirateriju. Ovde bi trebalo da uputimo drugare na legalne linkove sa mušičarskim sadržajem.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Pa uput ih! Ko ti brani? Ja upozoravam na pirateriju i postovi koji je budu sadrzali bice brisani. Nista strasno. Naravno i dalja diskusija o tome sta je piraterija u ovoj temi bice sankcionisana na isti nacin.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
resenje je vrlo prosto i ne moze doci do svadja i rasprava na koje niko nije imun: saljite mi pm, tako nece biti piraterije a pomocicete mi. e sad ako nekom nesto bude trebalo od linkova,a ja ih imam u pm,prosledicu ih i to je to. samo koliko poruka mi staje u sanduce?
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
@OHOLI, ako želiš vezati NPR. mokre muve proporučujem ti da pogledaš jedan moj članak gde sam uradio i step by step za march brown mokru verziju muve. Tu su i slike moja dva moja favorita sa kojima imam prelepo iskustvo u lovu lipljena i pastrmke (sivi i žuto-sivi) > LINK North Country Spiders - march brown
Ako budeš malo prošvrljao na našem sajtu po forumu o muvama i flytyingu naletit češ na razne linkove gde se tačno i lepo pokazuje način vezivanja. Mnogo je toga več postavljeno.
Pošto pitaš za neke linkove vezane sa mušičarenjem evo nekih koje ja najradije posetim:
1. http://globalflyfisher.com/
2. http://www.aswf.org/saltwater_flies.html
3. http://www.flytyingforum.com/
4. http://www.danica.com/flytier/
Naravno vrlo rado posetim i stranicu od jednoga našega kolege Fly Fisherman's Café a također i na MUSICARENJE.COM imaš dosta toga što bi ti koristilo u vezanju muva.

A piraterija, taman posla mi sve kupujemo original  :D :D hehe ofskrozzz!
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
ta tying sam se uglavnom snasao hvala Z za knjigu odlicna je :tbumb:, ali voleo bih da naucim neke nove zabacaje,tako da mi je trenutno casting bitniji, ali hvala seb linkovi su odlicni,ovi sa foruma. opet casting vecinom na manjim distancama po granju i zbunju... naravno solidni snimci ili animacije
 
Vrh Dno