Lov lipljena ( KRIVOLOV )

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
maric je napisao(la):
Ja koliko sam upoznat sa nekima odavde otvaram 18 maja sezonu iz Bosne pod uslovom da mi isto tako neki odavde dostave neke stvari koje sam narucio da ne bih pecao na bosansko kolo I gologuz  :hammer:


Ahaaaaaaaaaaaaaaaaa.............ajd sad nesto reci tico....Sta kazes, ti bi neko kolce da igras, jel from sverige  :nowink:
Ajd falim se tamo u temi o shopingu  :bleh:

E sad malo ozbiljnijih tema...trenutno imam spijuna, na Drini je za ove praznike...Ce vidimo kakva je situacija  :hammer:
 
A

Aleksandar993

Guest
Da se ubacim nesto vezano za krivolov Lipljena. U Krusevcu, komsija moj je stari musicar ali je uvek skrt na informacijama I lenj da bilo sta objasni, pokaze.. Nego krenem ja negde kad eto ti njega vraca se sa morave I nosi pletenu korpu za ribu punu klena, ali ljudi punooo do vrha kao da je pecao kedere a ne klena.. I tako prodje par nedelja eto ti njega ponovo ide po komsiluku I deli Lipljena, oko 20 komada.. I jos sav srecan ide pa se hvali a ni jedan nije bio ispod 25-30 cm naravno najkrupnije je ostavio sebi.. I doao I smeje se, hvali se meni a ja kljucam u sebi hocu da ga zgromim sa zemljom... al jbg..


Sent from my IdeaTab A2107A-H using Tapatalk
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
sale je napisao(la):
Lipljana treba braniti od kormorana a ne od ribolovaca.
Kormorani i lipljani živeše sretno više stotina hiljada godina, a moderni ribolovci potamaniše lipljana za manje od jednog veka...
 
Vrh Dno