Lupa

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Drugari musicari, neznam za vas ali ja sam totalno ocoravio  :'(. Posle druge vezane muve mi se zavrti u glavi  :drool: i ne mogu da izostrim pogled posle toga sigurno par sati. Naocare mi slabo pomazu pa sam zato doneo odluku da napravim nekako drzac za lupu  :hmmmm:. Dali neko koristi nesto slicno, ima li ideja oko drzaca i dali jos neko ima slicnih problema.
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
:D Dobrodosao u klub.
Ima spasa, ne sekiraj se. Ima da se kupi niz lupa-lampi, od relativno jeftinih (imam jednu, odlicno me sluzi) do vrlo skupih i finih. Potrazi na sajtovima, a onda otidji u iole bolje opremljenu radnju sa lampama i lusterima. Ja sam svoju pazario pre vise godina na bljuvaku za sadasnjih cca 15 - 20 evra. To i naocari, mozes da vezujes vestacke paramecijume!  :D
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Ma vec pokupova par lupa i par nekih lampi ali nisu prdvidjene za vezaca musica vec za skolarce, pa rekoh mozda "uradi sam" metodom napravim nesto od svega ovoga.

Stega mi je bez stalka tako da bilo kakva varijanta da mi lupa stoji na stalku ispred stege ne pije vodu. Moracu da uradim neke kerefeke sa zicama.

Elem, hvala na dobrodoslici  :doh: :'(
 
Vrh Dno