Magnifier

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Savet,probaj ovako....pa na neku adresu u BiH i miran si...JBG!

http://www.bogdangawlik.pl/product_info.php/cPath/54_708_710/products_id/6382
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Ja to kupih negde preko net-a svojevremeno, mislim da je bio sportfish. Nije jeftino!
 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
bez obzira na godine ovo pomagalo je neophodno za istrazivace-prirodnjake i ljubitelje vezivanja, od kada sam nabavio jednu lampu sa prikladnom lupom dobio sam podstrek za nove izazove u musicarenju, uz dobru stegu i veliku volju  treba ici samo napred. Po meni SENDENCA treba dati puno podataka, tehnickih referenci da bi se neko vise zaineresovao, nismo svi fizicari, tehnicari..., vecinu interesuje nacin i mogucnost primene i naravno tudje iskustvo.
 

Sendenca

Junior member
Učlanjen(a)
14.12.2008.
Poruke
75
Broj reagovanja
0
Lokacija
Kragujevac, Srbija
  ... kad sam i dao oglas.
  Kolege, ja dobro vidim, samo zadnje vreme okracale ruke. Smor mi je da svaki put vadim djozluke da bih promenio musicu. Samo cekam kad ce da mi ispadnu u vodu.
  Zahvalan sam na inostranim linkovima, da nije bilo njih ja ne bih znao da to moze da se kupi po belom svetu. Mislio sam da mozda neko ovde ima da ponudi, da skratim proceduru. I ako ima, neka kaze cifru, pa da to skinem sa liste zelja.
  Cuo sam da ih prodaju na recepciji u Ribniku. Ocigledno su Bosanci pametniji od nas. Pocinjem da sumnjam u istinitost viceva o "Muji i Hasi" :)
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Ima na recepciji ,u stvari bilo je za sada ne znam i koštalo je 20 e (Kiza naručio od nekoga ko je tamo išao na pecanje i dobio),to je najjednostavniji način.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno