Malo humora - vicevi

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Ode Marić (inače kralj gradačkih lipaca) na Drinu,ufati ribu od 47 ,a ovde muk kao na hajberiju kad je Dule Savić uključio mute englezima.tamo negde 70-80 i neke
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Xaxaxaxaxaxaxxaxaxa Xaxaxaxaxaxaxa Xaxaxaxaxaxaxa Xaxaxaxaxaxaxa Xaxaxaxaxaxaxa Xaxaxaxaxaxaxa Xaxaxaxaxaxaxa Xaxaxaxaxaxaxa Xaxaxaxaxaxaxa Xaxaxaxaxaxaxa Xaxaxaxaxaxaxa Xaxaxaxaxaxaxa Xaxaxaxaxaxaxa Xaxaxaxaxaxaxa Xaxaxaxaxaxaxa Xaxaxaxaxaxaxa  :hammer: :hammer:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Nemoj Pero prestace I viceve da postavljaju, vec bojkotuju 3 teme, Drinu, Lipljena I kako se zove ona sto je Tihi pokrenuo jebem li ga.
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
maric je napisao(la):
Nemoj Pero prestace I viceve da postavljaju, vec bojkotuju 3 teme, Drinu, Lipljena I kako se zove ona sto je Tihi pokrenuo jebem li ga.


pa kad vatas ribu,koji ti je to qurac trebalo. Izgubi i prijatelje i neprijatelje
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
ne bojkotuju samo marica . bojkotuju i lim gornji tok  ;) crni maricu  :nowink: postao si miksmaster  :(
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Jos samo da pocnem da pricam u prvom licu jednine i milina :)
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Kaze urolog pacijentu: ovo ce boleti.
nema veza doktore,sta je da je kaze pacijent.
Na to ce doktor : ja manji kurac u zivotu nisam video  :hammer: :hammer:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Aaaaahhaahahahahhaha vrh

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

bane

Junior member
Učlanjen(a)
02.07.2006.
Poruke
93
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pancevo
Kaze ciga ciganki: Ruzo ako mi odgovoriš tacno na jedno pitanje cu ti dam da ga popušiš. Sta je to malo belo i skace po dvorištu? Kaze ona ih pa to je lako to je ajkula.Pu u usta te jebem pa ti sve znaš kaze ciga

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 

batarihter

Senior member
Učlanjen(a)
23.12.2012.
Poruke
313
Broj reagovanja
0
Lokacija
..Bor-Srbija...Irkutsk-Rusija
Došao ciga kod doktora i kaže: Doktore imamo problem, mala nam kvadratura, mnogo deca imamo, nemamo diskreciju da se j****o, pa nas stalno gledaju. Kako da rešimo taj problem?
Doktor: Pa dobro to bar nije teško, evo na primer, kada budete svi zajedno ručali ti gospođo prospi kao supu po sebi i pođi u kuhinju kao da se očistiš. A ti cigo, pođi kao za njom da joj pomogneš. Pa taman obavite to u kuhinji dok su deca za stolom i gotova stvar.
Rešili ciga i ciganka da poslušaju doktora. Prvom prilikom kada su svi zajedno ručali, ciganka prospe supu po sebi, krene do kuhinje da se opere, a ciga pođe za njom, kao da joj pomogne.
Taman njih dvoje krenuli u akciju, a mali cigančić krene za njima i proviri da vidi šta rade. Okrene se prema ostatku cigančića i kaže: Nemo` da je neko pros`o supu, če ga kara čale.


Pozvali Muju da otvori Olimpijske igre. Praćen tv kamerama i brojnim novinarima on polako ulazi za govornicu, vadi list sa tekstom govora, zakašlje se i započe:
- Oooooooooooooooo!
Masa oduševljeno uzvraća sa podignutim rukama.
- Ooooooooooo!!
Ponovo govori Mujo:
- Ooooo… Oooooooo!
Razdragana publika ga prati.
- Ooooo… Oooooooo!
Tada Muju laktom udari sledeći govornik i šapnu mu:
- Čitaj to ispod… ovo gore su olimpijski krugovi
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.965
Broj reagovanja
43
Pita Tuđman đavola:

Jel mogu da pozovem Zagreb samo na minut i vidim kako stoje stvari u mojoj zemlji? Zanima me kada ćemo u Evropu.

– Može – odgovori đavo.

Završi Tuđman razgovor a đavo mu kaže – Ovaj poziv košta milion dolara.

– Nema problema. Reče Tuđman i plati.

Čuje to Sadam pa i on upita:



– Mogu li i ja da nazovem Bagdad? Ovi moji imaju probleme, pa me zanima kako ih rešavaju.

– Može, ali će te to koštati 2 miliona dolara. – Kaže đavo.

Sadam završi razgovor i plati.

– To je sve čuo Milošević pa upita đavola: – A jel mogu ja da nazovem Beograd? Zanima me da li su sačuvali Kosovo, da li se popravio standard i mnogo toga još.

– Može. – Reče đavo.

Kad je završio razgovor Milošević upita: – Koliko treba da platim?

– Ništa. – Odgovori đavo.

– Kako ništa. Ova dvojica su platili po milion i dva, a ja ništa.

– Kad zoveš iz jednog pakla u drugi, računa se kao lokalni poziv.

 

platipus2000

Junior member
Učlanjen(a)
09.08.2012.
Poruke
46
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Resio Sirijac (izbeglica) da se uklopi u nase drustvo i zaposlio se u Zemunu u nekoj zgradi kao domar.
Jedno jutro vidi babu iz zgrade kako nosi neki ćilim i muci se sa njim.Pridje on babi i ponudi se da joj pomogne ,nasta ona kaze da je krenula da  istrese ćilim na  balkonu.Uzme on ćilim i poce da ga trese preko balkona.U tom trenutku prolazi Zemunac ispod balkona i viknu domaru:Sta je Aladine nece da upali !?
 
Vrh Dno