Marko Mašić ~ YouTube kanal.

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.697
Broj reagovanja
1.000
Lokacija
Svilajnac
Dodao bih samo još da ja odmah tada na kraju sezone nakon pranja namažem šnjuru sredstvima koji su za to namenjeni radi lakšeg klizanja kroz provodnike tako da to vremenom lepo odstoji i na početku sezone je baš kako treba kao nova da je. Dok nisam nabavio originalne preparate koristio sam ranije glicerinsku kremu koja daje iste rezultate nisam video neku razliku.
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
904
Broj reagovanja
75
Ne znam jel propustih napomenu, da treba obratiti pažnju da ti hot sauce ili bilo koja druga ni slučajno ne prodre u nepovratni ležaj ili igličasti kako neko vika, jer se gubi funkcija kočnice, a u zavisnosti da li se isti može otvoriti zavisi i rešenje problema, nekad to zna biti nerešiv problem, pa neki naši stručnjaci trajno onesposobe čekrk za funkcije kočenja.
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.585
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Uskoro ce biti jedan 5 x veci od ovog.Bice odrzan u Edisonu u New Jersiju krajem januara, traje 3 dana.

Od direktora ovog symposiuma, nakon sto sam mu pokazao musice koje radim, dobio sam poziv da naredne godine budem jedan od izlagača.
Takodje upoznao sam naseg coveka rodom iz Crne Gore Safet Nikočević, koji je imao fenomenalne musice i imitacije od nimfe do odraslog oblika..musica..Jako lepo za videti i upoznati nekog ko prica nas jezik u moru stranih..🤓
 

Prilozi

  • 1C13B828-C58C-4F55-8788-991E5B7ABC2F.jpeg
    1C13B828-C58C-4F55-8788-991E5B7ABC2F.jpeg
    203,3 KB · Pregleda: 28

Sana

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2010.
Poruke
236
Broj reagovanja
294
Lokacija
Ključ, BiH
E zapazio sam Safeta, vidim da je odnio tamo larve po staroj balkanskoj recepturi i vidim da mu dominiraju na standu
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.585
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
al kad joj rece "takin' pictures of my coq?" xD xD
Odvalili smo se od smeha, on radi uglavnom Salmon Flies (izložbene i za ribolov), i Jungle Cock je must!

Kasnije smo pričali o kvalitetu i “noktu” Jungle Cock-a ponekad moze da bude ispucan i raspršen i kaze da ako je bas mnogo raspucan stavis dva iznivelises ih i premazes bezbojnim lakom, a ako radis muve za izlozbe ili takmicenje onda neka AA gradacija sedla bez pukotina, vrlo interesantan razgovor, bukvalno cujes i naucis toliko toga..sa svih strana sveta.
Safet me je odusevio, ponudio da pomogne oko detalja za izlaganje za narednu godinu ako odlucim da to uradim.. tako da samo pozitivne utiske nosim.Bio je i Bob Clouser na sajmu sa suprugom, potpisivao je knjige i drzao predavanja..
Planirao sam da ostanem par sati, ostao sam skoro 7 sati..😂🤓
 
Vrh Dno