MED #5

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Mani se MED-a vise, drz se onoga sta imas i ne fantaziraj, amaaaaaaaaan!!! :bleh: :bleh:
vozis Yugo 55 i oces Yugo 45 i to onaj CAO cini mi se, begaj bre vise :nowink:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Rio Gold #5 , pa sam mislio da probam MED #5 za CTS Affinity X..cini mi se da mi treba za nijansu tezi kanap..MED #6 mu je tezak..za Drinu mi treba
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
A da ipak naucis da bacas :)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.158
Broj reagovanja
150
Lokacija
Kruševac
oholi je napisao(la):
A da ipak naucis da bacas :)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
Greska je da se nedostatak u bacanju nadoknadjuje tezinom kanapa. Treba poraditi na bacanju. Ali treba uskladiti brzinu stapa sa strunom. Probaj Guideline Highwater. jeste da kosta ( oko 95 e) ali vredi svaki evro.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Ivke ja trazim strunu #5 za stap #5 ne idem na overlining. Mozda treba da naucim da bacam ali imam osecaj da mu treba za nijansu teza struna. Highwater ne bih za Drinu :) Jedan cika mi objasnio da moze ali nije to to :)
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
941
Broj reagovanja
99
ak je bese,a mislim da jeste highwater jedna od onih koju smo probali na adi,struna je do glave odlicna posle ju izuzetno tesko drzati u vazduhu

i nemojte mi zezati Marica stalno,ovaj put je u pravu  :hammer:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
neba je napisao(la):
ak je bese,a mislim da jeste highwater jedna od onih koju smo probali na adi,struna je do glave odlicna posle ju izuzetno tesko drzati u vazduhu

Bravo Nebo I ti znas zbog cega ne bih Highwater..naravno ima ljudi koji su savrseni bacaci I tehnicari pa im to ne prestavlja problem da pecaju sa takvom strunom na Drini..
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
neba je napisao(la):
ak je bese,a mislim da jeste highwater jedna od onih koju smo probali na adi,struna je do glave odlicna posle ju izuzetno tesko drzati u vazduhu

i nemojte mi zezati Marica stalno,ovaj put je u pravu  :hammer:
Nije tacno, jedna od retkih sa kracom glavom koju je moguce drzati u vazduhu u solidnoj duzini. Problem sa njom na Drini moze da bude u mendovanju ali Maric jos nije stigao do tog casa :)

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Pa I nije nesto kraca glava 14,3m.. Simpsone imam do tog casa I mendovanja jos 6 meseci minimum :) polako ne mogu sve odjednom  :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Prvo naucis reach i mend pa odes na drinu... to je iz bukvara. Uz dovoljnu daljinu

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 
Vrh Dno