Mekousna pastrva 2020

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Neretva?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Jesam li dobro procitao? Ti ubijas mekousne pastrmke? Sta ti je trebalo to da kazes ? Zar nisi video kako sam se ja proveo zbog ubistva obicnih beluna .
Za slucaj da si me pogresno razumeo ...salio sam se . Samo pecaj ali nemoj mrtve da slikas  ;)
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
1.Da ubijem po nekad ribu koja je dozvoljena na rijeci kojoj lovim iako je endemska.
2.Trebalo mi je to da napišem jer sam otvoren iskren i nemam baš nekih oraha u džepu što se bilo koje sfere života tiče.
3.Trebao si ih ljepo uslikati onako za foruma a ne nabiti na prste i onda takvu sliku postaviti na forum.
4. Ne razumijem kako netko može znati da je riba mrtva u trenutku kada je slikana? konkretno niti ova zadnja riba nije bila mrtva kad sam je slikao, prije slikanja samo 1s mi je ispala na pjesak ali na kraju je ubijena doduše.

Da li ja koji sam pustio zadnjih 15tak godina x-y meka spadam u mesare i da li više vrijedi piskaranje po formumima kako je C&R jedino što vrijedi a nikad nisu odnijeli sa vode plastičnu vrećicu ili bocu, nikad nisu poribili niti jednom ribom niti jednu rijeku u životu. Nikad nisu neko u krivolovu prijevili službama nikad nisu nekom djetetu pokazali osnove ribolova itd... odu 10 puta godišnje u ribolov na neki revir i misle da su saznali sve o ribolovu kuckajući u dugmiće tastature. Svi mi ako imamo imalo soli u glavi bi trebali da napredujemo kroz godine što kao ljudi osobe tako i u ribolovu ako smo ribolovci ako nismo onda je problem kao i u većini slučajeva glava :yeswink:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Slazem se sa tekstom osim stavke tri. Da je moja slika ruzna to je ok ali mrtva riba je mrtva i na lepoj i na ruznoj slici. Ja sam ove 2020. Godine ubio sest riba ciprinidnih musicarskom tehnikom ... i deset dana se pisalo o tome na forumu.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
kontam ja tebe ali pitam te sad da li bi ti mogao 100% da tvrdis da je riba koju sam ja slikao mrtva u trenutku kada je slikana...bez obzira sto sam napisao da sam je ubio? Ja na tvojoj slici to mogu odmah potvrditi za one bucove. Znaci cini mi se uz duzno postovanje da mašiš poantu...
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
O tome bas pricam....ja uopste ne tvrdim da je riba mrtva ili da je ziva . Mrtva riba je mrtva i lepo i ruzno slikana. Ti si sa glasanjem u onoj temi tvrdio da slike mrtvih riba stetno uticu i stete ugledu foruma. Znaci...ako ubijate ribe nemoj da ih slikate mrtve i nemoj javno da pricate jer to kvari koncepciju foruma i filozofiju musicarenja....ako me razumes...znaci , budite foliranti . Udri ribu u glavu a napadaj ko javno kaze i pokaze da je ubija ...bez obzira koja je dimenzija i vrsta. Da ima iskrenosti kod kolega ...sada bi trebalo da ti krv popiju sto ubijas vrstu u izumiranju i to komade polno zrele .
Opet nemoj pogresno da razumes. Ja uopste nista nemam protiv sto ti to povremeno radis i verovatno da tu zivim da bi i ja to radio...hteo sam samo da na ovom primeru pokazem ...sto bi ovde rekli...dvostruke standarde haskog tribunala :D
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Silvio... Rekao si da je bila ziva...
Tako da je moja inicijalna procena pogresna.... Zbog suve krljusti i promene u boji ribe sam pomislio da je mrtva... Pastrmka prilicno brzo dobija te blede fleke nakon sto umre. Zato sam mislio da je mrtva
Ocigledno sam pogresio.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
dobro ako ti znas kako sam ja glasao reci mi zasto sam tako glasao? kad vec hoces da raspravljas...
osobno smatram da slika moze biti lijepa i ruzna to jest prikladna i ne prikladna za forum. Znaci ja sam mislio na to kakva je slika a ne da li je i je li riba mrtva. Kod moje slike se to nemoze sa slike zakljuciti 100% ali sa tvoje moze sigurno ali to je do toga kako tko zeli da ta fotka izgleda. Stoga uslikaj bucova kraj vode uz pribor ili u ruci sa panoramom rijeke i siguran sam da ti nitko nece prigovoriti sa mesar itd. A svako ima svoj odnos prema ribi i ribolovu opcenito tako da je to kao sa ukusima ne vrijedi za raspravu.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Sad mi je kasno...izbio sam na los glas ... :'(
Ma necu ja da se raspravljam sa tobom. Ti me nisi ni napao nista posebno. Samo da mi je ruzna slika , a jeste  :D . Vec sam napisao negde ... uopste nije bila rasprava o slici , vec o meni.
Hocu proviziju od administracije za ovo animiranje foruma  :)
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
a gleda sto se tice "mesar" to je barem časno zanimanje bolje nego lazov i lopov i varalica. Iskreno bas bi volio te bucove malo proganjati imam sad i dvorucnjak al neznam da bacam sa njim kako bi htio da znam ::)
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
mislim nemoj da se rko pronađe u ovome :hammer:
samo opusteno i cool :D
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
...
6d9575e645ae8687ef5c38d63dd936ed.jpg


Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Bravo Silvio! Vidi se i prelepa voda pa, škljocni  malo deo reke da uživamo, ako ti nije teško.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
preljep dan i top ribolov za 3 musketira
91ee7e15764a59dbe4c6de74a8212b1e.jpg
d1ca739db57adc234a042a2274a3e078.jpg
58e255660868ff5acc5753bc662d53ec.jpg
a04a5f492859eb6a6fd908561cdbfa4c.jpg
b11cec09ba05f977d948bdd3bed8c910.jpg


Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

 
Vrh Dno