Metal Vs plastika

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Plastika fantastika za mozak je gimnastika @@@@@@@@@@@@@@@@@@
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Jel neko dosao u kontakt sa Scierra IC3 cekrkom? Koliko vidim, uz alu kuciste ide tri polimer spulne za male pare. Ako neko ima informaciju .....
 

Prilozi

  • scierra.jpg
    scierra.jpg
    18,5 KB · Pregleda: 229

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Imam Jr bas takav http://www.musicarenje.org/index.php?topic=2038.0 a ja Greys al ista fora i kvalitet kao i cena. Vredi samo zbog rezervnih spulni. Ne mozes pogresiti spram cene naravno.
 

ivants

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2008.
Poruke
313
Broj reagovanja
15
Lokacija
Trstenik
Svakako metal. Imao sam do sada tri cektrka od kompozitnih materijala a jedan je jos uvek kod mene ali ga ne koristim. To je Silstar cekrk koji je u trenutku kacenja jednog 3,45 kg teskog bucova bio nov, posle samo destak minuta koliko je trajala borba i nekoliko drilova to vise nije bio cekrk koji je mogao da se bezbedno koristi. Otiso je u penziju a da nije ni poceo svoj radni vek. Od tada koristim samo metal.
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.873
Broj reagovanja
184
Lokacija
Kragujevac
Moj prvi cekrk je bio plastican (bilo je bitno da pocnem da bacam sto pre a studentski budzet) i super mi je odradio posao a sad ga spremam za jednog drugara da ga malo zainteresujem.

Sad sam uzeo metalni jer je lepsi i deluje ozbiljnije. Prvo sto gledam je u kakvom je balansu stap sa cekrkom, drugo da je sto manji bez preterivanja sa bekingom i trece, odmah ga otvorim i skinem onaj mali tandrcak (ono sto daje zvuk o kome pricate) jer volim besumnu spravu.

Nisam imao komplekse kad sam ga koristio niti mislim da sam u nekoj prednosti sa metalnim
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.132
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Jovanča (formerly known as Compshop) je napisao(la):
Jel neko dosao u kontakt sa Scierra IC3 cekrkom? Koliko vidim, uz alu kuciste ide tri polimer spulne za male pare. Ako neko ima informaciju .....

Dobijaš 4 špulne koje su solidno urađene iako od plastike. Meni lično super završavaju posao, posebno za strimerisanje. Plivajući, tonući, SH i jedna čeka Intermediate.
 

MIKI-FLY

Senior member
Učlanjen(a)
03.11.2008.
Poruke
216
Broj reagovanja
0
Lokacija
Podgorica
Na shimano #5 koristim metalni diwa lockmore,a na Greys #3 ,lagani cekrk,takodje Greys,od plastike.
Zadovoljan sam sa oba,mada sam ovaj Greys kupio skoro,odnosno iz UK mi donio drug.
Izgleda veoma kvalitetno,i ne smeta mi sto je od plastike,a na novogodisnjoj rasprodaji je kostao svega 35 funti.
 

Prilozi

  • greys 23.jpg
    greys 23.jpg
    126,6 KB · Pregleda: 226
  • greys 2.jpg
    greys 2.jpg
    44,4 KB · Pregleda: 259

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
imam tri stenzel-ova cekrka,i sve ih koristim u zavisnosti na koji stap pecam.metalni su i odlicnog su kvaliteta.pre njih imao sam plasticne koji su mi isto dobro sluzili,i ne vidim da mi se nabavkom metalnih promenio kvalitet ribolova.glasam za metal cisto iz estetskih razloga,a nemam nista ni protiv plastike
 

Prilozi

  • stenzel front.jpg
    stenzel front.jpg
    108,7 KB · Pregleda: 223
  • stenzel back.jpg
    stenzel back.jpg
    112,4 KB · Pregleda: 223

MIKI-FLY

Senior member
Učlanjen(a)
03.11.2008.
Poruke
216
Broj reagovanja
0
Lokacija
Podgorica
plasticni cekrci od 20e ce sigurno kad tad pokvariti dan. Ako kupis cekrk od neke provjerene kuce,odnosno proizvodjaca,neces se razocarati u plastiku.
 

lazar

Senior member
Učlanjen(a)
10.05.2007.
Poruke
350
Broj reagovanja
0
Lokacija
Razbojna
Dok skupim malo para jedan gvozdeni ce da visi na stapu :yeswink: :yeswink: :whistle:
A to si sigurno upravu!!!!
 

MIKI-FLY

Senior member
Učlanjen(a)
03.11.2008.
Poruke
216
Broj reagovanja
0
Lokacija
Podgorica
Lazare,ako i skupim koji evro,kupujem metalni,jer ih danas rade lagane,kao da su od plastike,a ipak je metal ljepsi :tbumb:
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.873
Broj reagovanja
184
Lokacija
Kragujevac
Meni se svidja masina naseg kolege Mirsada Sijercica iz Sarajeva koga odavno nema na forumu...

Njemu pozdrav a vi pogledajte -
http://www.musicarenje.org/index.php?action=gallery&g2_itemId=4678

Za ovako nesto bi ja dao vise novca, deluje mocno i neuobicajeno 8)
 
Vrh Dno