MIKSOVO REMEK-DELO

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Jedna od najbolje napravljenih imitacija koje sam imao prilike da vidim,a verovetno predpostavljate cijih je ruku delo?????????????? :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Mnogo me hvališ, Bluefox. Hvala ti na tome. Evo jedne slike iz moje galerije sa ovog sajta. Tu je već ovo "remek delo" i još neke imitacije larvi krznokrilaca.
main.php
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Daleko od toka da se nesto dodvoravam ali ovu imitaciju kada si izneo onog dana stvarno sam ostao caprepascen,setih se odma Visocice i nekih par sati kada je moj otac tumarajuci  i okrecuci kamen nasao oko 100 -tinak ovakvih ali potpuno istih gotovo da nema razlike... :respect1: :respect1: :respect1: STVARNO ALAL VERA,Moraces jednu da mi navezes ali pod OBAVEZNO... :lol: :lol: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
b.fox@ takva remek dela su dosta jednostavnija za uraditi nego što izgleda na prvi pogled. Jes remek delo kao i mnoge druge. Imitacija je dosta stara i širom sveta ju rade na više načina. Ova Mixova modifikacija je zaista izvrstna. O lovnosti ne mogu reći ništa jer nisam još probao. Uglavnom, prilikom izrade ovih imitacija najsmislenije je uzimati materijal za kućicu tulara iz reke na kojoj se misli koristiti taj tular.

ovde pogledaj par kućica koje sam pronašao u istom danu na istoj reci http://www.musicarenje.org/forum/index.php?topic=656.0
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
'De si b'e, Igore?
Ova kućica se može napraviti na dva jednostavna načina. Prvi je da ulepite pesak i grančice, a drugi je da ulepite gotovu kućicu, koju veoma lako možete naći na živoj larvi. Rezultat je potpuno isti, pa sami birajte. Neki kažu da nije fer da se koristi gotova kućica, pa ako se slažete sa tim, formirajte je sami.
Glava i delić tela sa nožicama, koji vire iz kućice, mogu se napraviti na više načina od različitih materijala. Ja sam koristio thermo glue u žutoj i crnoj boji.
 
Vrh Dno