Mini kopče

gigino1

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2015.
Poruke
165
Broj reagovanja
0
Lokacija
Bor
Pozdrav. Potreban mi je jedan savet i naravno vasa iskustva.
Da li postoje minijaturne kopče za brzu izmenu strimera. Koliko one mogu da odmognu u smislu da pokvare prezentaciju istog...?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Postoje.... Mislim da se micro snap zove.... Nisam siguran. Iskreno ako juris vece ribe i vece strimere bacas onda one kso nesine najmanje i milina

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Gigino, mini kopče za brzu zamenu mušica je prodavao Vanja Stojanović iz Niša još 98-e i imao je u kataloškoj ponudi.

Meni nije zvučalo privlačno tada ali, s'obzirom da zadnjih god.  često koristim velike  foamske  imitacije sa super plovnošću,

bile bi mi korisne. Hvala što si me podsetio .

Znači, pominjale su se mušice a ne strimeri i verovatno su izuzetno fine te kopčice a za strimere su  verovatno samo jače malo.
 

gigino1

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2015.
Poruke
165
Broj reagovanja
0
Lokacija
Bor
Pa iskreno meni ce trebati za bucova sa malo jacim priborom i za strimere za pastrmku. Hvala u svakom slucaju, a ako neko ima neku sliku tih koje je koristio,slobodno neka okaci. U svako slucaju hvala.... :tbumb:
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
http://www.rudiheger.eu/en/traun-river-micro-snap.html#.WdeyCzX2ghk

Probao i super stvar....e sad meni zbog ociju, tj. staracka dioptrija  :) :nowink: :tbumb:
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
Hvala Proto, nešto mi kabasto izgledaju  ??? Ipak, ne bih koristio ovo za imitacije kopnenih kukaca, za strimere ok  :tbumb:.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
http://www.timeflyfishing.com/prodavnica/backing-leader-accessories/mustad-snap-hooks

Aj uzdravlje ;)
 

gigino1

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2015.
Poruke
165
Broj reagovanja
0
Lokacija
Bor
E to je to. Hvala Maricu.  :tbumb: Trazio sam i kod njih ali izgleda da nisu imali na stanju ili sam ja omasio!  :D
 
Vrh Dno