MISEVI

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
lep mišek njega isto treba obavezno probati možda tamo pod mostom odma pored betonskih stubova ili pored obale gde je malo dublje ..............ufffffffff več zamišljam kako se diže sa dna ona velika što stoji na stred vode (ponekada) i besno ga pokupi  :drool: samo da potrefimo pravi dan  ::)
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
Ima pogled ko da zna sta ga ceka :hammer: :hammer: zelim mu da se gore provede no onaj sa klipa :aaa:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ako ne bude za akciju toga dana ništa od površinaca zato se nadam (opet ponavljam) da če biti "pravi dan"...ta riba je garant metarska, možda i malo jače .... evo upravo sam navezao još par gurgler miševa koji zapravo za moj pojam izgledaju katasrofalno  :hammer: ali trebalo bi da budu za ribolov ok.

ps.

radio sam te miš-gurglere od nekog krzna što sam dobio pre par godina...od nekih bundi, sve u svemu neke spontane izmišljotine ... hehe kada sam pokazao ženi skoro se upišala od smeha  :D :hammer: a vala sam se i ja nasmejao da mi suze krenule ... videt češ i sam....a tek ribe kada vide  :hammer:  :D :doh:

to sam malo eksperimentisao sa tim materijalom zbog boje krzna

 

JIM

Newbie
Učlanjen(a)
21.10.2011.
Poruke
16
Broj reagovanja
0
idem sutra u selo sta mislite dal vredi da nosim stap ?????? :smoke:

 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ma vizeuelno su loše 100%.  Čak ih nisam ni osigurao lepkom da se ne razvežu tako da ako budu ružno plivale i radile da ih što lakše izžiletiram jer su udice ipak vrhunske i valja ih upotrebiti za nešto bolje. Ali ovako ako se ti miš-gurglerčki budu pokazali za ok malo ču ih preraditi da budu za dužu upotrebu.
 

lorenco[SLO]

Senior member
Učlanjen(a)
13.08.2010.
Poruke
162
Broj reagovanja
0
Lokacija
Slovenia
kazu ako mlada napada tada uzima sve  ;) tako da ne brini, znam ja kako je to kad si perfekcionista, ni ja nisam puno puta zadovoljan nekim muvama pa me stari stalno onda psuje zbog toga hehe. evo ja idem malo na savu da vidim ima li koja lepa riba da se ufati, a misa cu danas isprobati
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
odlično, javi rezultate ili novosti....ma znam da je tako sa mladom....sada  u ovom jesenskom periodu se zaleti i na list kojeg voda nosi  :doh: ako je baš aktivna....taimene love na svakojake imitacije miševa pa čak i takve čije je telo samo od pampura  :doh:

ajde, nadam se da če tvoj mišonja danas da da kakav rezultat...možda čak i doletim do Kr....ako misliš da bi moglo biti akcije javi da dođem da snimam...20 minuta trebam do Kranja
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
evo kolega lorenco pokrstio svoga miša....tačno sam imao osečaj da če nešto da drmne i uveren sam bio da če biti mlada....prvo mu se zaletio neki klen ali ga nije mogao dobro zgrabiti e onda sam ja reko "da ti drmno jedan suljo" a Lorenco če mi ma kakvi bre suljo (sulec=mladica) predvez mi je 0,14...pa ja reko ok, onda jedan suljo od 50cm i gle dok sam ja motao neki strimer u par minuta nakon toga pade ovaj na sveže navezanog mišonju....oko 70cm lepa riba  :yeswink: Jedva čekam slike!  :)

a napao ga je ko onaj tajmen sa videa....ljudi vrh vrhova....mladicu na "suvu" muvu....a sada isto to samo da bude mlada mnogo veča, ona metarska  ::) to još uvek sanjamo...barem ja  ;)
 

Prilozi

  • 0511201113405.jpg
    0511201113405.jpg
    59,2 KB · Pregleda: 1.200

lorenco[SLO]

Senior member
Učlanjen(a)
13.08.2010.
Poruke
162
Broj reagovanja
0
Lokacija
Slovenia
evo slike..

jpeuqq.jpg


mladica na misa, povrsinsko. lupila je po njemu bas kako treba.
taj dan necu nikad zaboravit, a ni misa ne zaboravljajte kad krenete na mladu : )
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Aj brate uhvati neku malu ribu pa je slikaj  :hammer:

Svaka cast,svaka cast!!!
 

lorenco[SLO]

Senior member
Učlanjen(a)
13.08.2010.
Poruke
162
Broj reagovanja
0
Lokacija
Slovenia
hvala, hvala :)
i ja sam danas bas sretan nesto.. a i Seb me video da mi je ova mlada bila dosta za danas, pravo da kazem nije mi se vise ni lovilo pa i ako je bilo jos dobra 3 sata da se lovi.
bio mi je cilj isprobat tog misa, dok sam bacao bezuspesno na drugoj strani save desilo se nesto vrlo zanimljivo. video sam kako mladica juri malog klena i capila ga, uspeo joj se izvaditi iz usti i tako je mladica ostala par sekundi na mestu ko zacarana, sledeo je zabacaj mog misa negde oko slabog metra od nje, 2 puta sam cimnuo i krenula jakim udarcem po njemu. kontra. : )
 
Vrh Dno