Moj ARSENAL

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Ovo je deo mog arsenala za predstojeću sezonu. Ima tu i mušica koje su lovile i do sada a na moju sreću nisu ostale na priobalnom i podvodnom rastinju. Ima tu svega i svačega od raznih strimera, koje inače slabo koristim, preko dosta površinskih do punog dela sa nimfama koje ću sledeće godine maksimalno da forsiram.

main.php


Kako izgleda Vaš ARSENAL ?
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Ovo naravno nije moj osobni arsenal koji inače koristim nego hrpa muha koje sam radio varaličarima za jaza, bajkoša,klena a stavljaju ih ispred varalica,voblera, waser kubli... Moj arsenal moram pokupiti iz džepova,kutija, zidova, iz auta, sa kapa... pa ću ih postovati čim prije .
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Evo sad ozbiljnije, ovo je moj osobni arsenal koji svaki puta (kompletan) nosim sa sobom neovisno na koju ribu idem, a najčešće bacam tek 2-3 muhe, ipak kad ga ne ponesem kao da sam gol i imam osjećaj da mi nešto fali. Sve komletno stane u 5 kutija (računajući i ove dvije na slici ).

P.S. iskoristiću ovo da ih presložim klasiram neke popravim ili izbacim...
 

Prilozi

  • arsenal osobni.jpg
    arsenal osobni.jpg
    197,4 KB · Pregleda: 591

kurare

Senior member
Učlanjen(a)
19.09.2008.
Poruke
188
Broj reagovanja
0
U mom "arsenalu" nema ničeg ispod 15 cm :D

0TVLDor_4klobvw6.v.jpg


v5gck8hUq4XVWbb3.v.jpg


 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Gog one vidi se najbolje, šta je na slici dole desno?
 

kurare

Senior member
Učlanjen(a)
19.09.2008.
Poruke
188
Broj reagovanja
0
Da nije Glo-bug :D :D :D

Eh pa da, "pravi mušičari" ne pecaju na Glo-bug, "pravi mušičari" ne pecaju na strimere otežane s 10 gr. olova,  "pravi mušičari" ne....pecaju? :doh:

Janez
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Ovo je moj bucovski arsenal,kad bih postavljao sve štučije,smuđarske strimere,nimfe,suve,dva stola me ne bi pokrila :doh:
 

Prilozi

  • bucovski1.jpg
    bucovski1.jpg
    160,1 KB · Pregleda: 535

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
kurare je napisao(la):
Da nije Glo-bug :D :D :D

Eh pa da, "pravi mušičari" ne pecaju na Glo-bug, "pravi mušičari" ne pecaju na strimere otežane s 10 gr. olova,  "pravi mušičari" ne....pecaju? :doh:

Janez

Naravno ga je Glo-bug što bi drugo bilo :D :D :D najjača ikad izmišljena muha (za početnike se ubilo) već sam 3 čovjeka "inficirao" mušičarenjem na jajčeke  :D :D :D . Svaka čast onom tko je smislio, obavezna je u mom priboru, mada sam je samo jednom koristio punih 5 minuta. Nakon toga služila je i služi kao "mamac" za buduće mušičare. Jbga moramo nekada i prljavo igrati da dođemo do cilja (omasovljavanje ove grane ribolova). :D . Pravu primjenu čekaju dogodine ako nađem raspoložene šarane za ovako što.
 

kurare

Senior member
Učlanjen(a)
19.09.2008.
Poruke
188
Broj reagovanja
0
[quote author=Veso2]
Sav taj tvoj arsenal sa slike bih rado kupio.. OK?
[/quote]

Veso, poslao sam ti p.p. inače ovi strimeri bi bili preskupi za prodaju jer ih predugo radim i potrošim dosta materiala, ljepila, epoxsija... uradjeni su tako, da se ne pocepaju posle jedne ribe :). Inače namijenjeni su ribama i ne ribolovcima (mislim, nisu veoma lepi) pa se zahvaljujem na komplimentu!

Janez
 

Veso2

Junior member
Učlanjen(a)
25.06.2007.
Poruke
89
Broj reagovanja
0
kurare je napisao(la):
Inače namijenjeni su ribama i ne ribolovcima (mislim, nisu veoma lepi) pa se zahvaljujem na komplimentu!

Janez

Nije mi trebalo previse vremena da uvidim njihovu vrijednost u ribolovu, zbilja su "ubitacni".. Jos jednom, visoko priznanje za majstorstvo!
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
evo delica mog arsenala za prve ribolove
 

Prilozi

  • deep.jpg
    deep.jpg
    222,9 KB · Pregleda: 650
Vrh Dno