Moj ARSENAL

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Muhe urađene pred izlazak su najlovnije, pa se ja preterano više ni ne trudim unaprijed raditi i tako bi pred izlazak na vodu sjeo za stegu  i uradio još par komada, tek onako iz predostrožja i navike.  ;)
 

feanor

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2006.
Poruke
473
Broj reagovanja
1
Lokacija
Krusevac
Uzivam u vezivanju musica,pripremi pakovanju,selektovanju istih od novembra meseca!!!
Obavezno vezem neku i pred ribolov,ali to ne moze zameniti 5 meseca uzivanja  (slobodno mogu reci)u NEodvojiv segment musicarenja...
Od 1.3. ,ako vreme dozvoli ,koristim maximalno prestanak lovostaja,tako da je vremena za vezivanje i experimentsianja u flyting-u malo,pa samo dopunim pokidane musice posle ribolova !
p.s. musice vezane bez zurbe i sa "merakom" su  najlovnije  ;)
 

crnigruja

Junior member
Učlanjen(a)
28.11.2011.
Poruke
63
Broj reagovanja
0
Lokacija
pancevo
zvezdan je napisao(la):
Ovo je potpuno novi,sa par preživelih popera,arsenal bucovskih strimera za sezonu 2009.
Ima svega, ali u umerenom broju,bez preptrpavanja kutija kao ranijih godina,ako se desi da neki ostane u vodi,zameniće ga novi vojnik,vezan tog dana,nema više motanja do besvesti.Što kaže Sebastian,prelazimo lagano na sitne muve.
LEPO,LEPO
 

crnigruja

Junior member
Učlanjen(a)
28.11.2011.
Poruke
63
Broj reagovanja
0
Lokacija
pancevo
crni je napisao(la):
Meni se ne isplati da vezujem krupne nimfe...lakse mi je da se trampim sa Vekom,k'o klinci slicice  :D

kutija1.jpg
SVE POHVALE ZA UREDNOST BATA NESO
 

crnigruja

Junior member
Učlanjen(a)
28.11.2011.
Poruke
63
Broj reagovanja
0
Lokacija
pancevo
crni je napisao(la):
Seb ostane po koji zalutali "vojnik" i kod mene iz prosle sezone...taj prvi ide u "boj" posto je vec "iskusan".

Dopuna prvih borbenih redova za pocetak sezone....

kut1.jpg
:drool: :tbumb: :drool: :tbumb: :drool: :tbumb:
 
Vrh Dno