moj "problem" sa kalifom

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
ko je reao da sam u  cacku, pa jesi li video sta je asader postavio kako ladim jajca u moraci :)
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
oholi je napisao(la):
ko je reao da sam u  cacku, pa jesi li video sta je asader postavio kako ladim jajca u moraci :)
Ma znam bre samo pazi da neko ne pomisli da si strun da ne popiješ dugu 9 ;) :D
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Burazeru, navata li tu ribu?
Ja imam slican problem sa jednom plavusom, :drool:  Isto divlja kao i ta tvoja kalifa. Ako je capis da razmenimo iskustva! :D
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
danas sam jednu potocaricu od nekih 30cm uhvatio na mestu odakle sam jurio kalifu a kalifa je pojurila crnog bugera kao i potocna(koja je otplivala nepovredjena skinuo sam povratnu kuku sa strimera)

znacu comp ofarbaj se u crno,pogotovu vitalne delove i juri:)
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
oholi je napisao(la):
danas sam jednu potocaricu od nekih 30cm uhvatio na mestu odakle sam jurio kalifu a kalifa je pojurila crnog bugera kao i potocna(koja je otplivala nepovredjena skinuo sam povratnu kuku sa strimera)

znacu comp ofarbaj se u crno,pogotovu vitalne delove i juri:)

'Fala ti burazeru. Znaci u tom cucu grmi zec.
BISTRO!
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
inace ovo mi je prva pastrmka uhvacena na ff pribor na zeti, zajebani su tereni ovde gde sam ja, ima samo par brzaka i preliva uglavnom su ogromne dubine 5+m
 

asader

Senior member
Učlanjen(a)
08.10.2007.
Poruke
254
Broj reagovanja
0
Lokacija
podgorica-trebinje
kad je dignes na Moraci e onda ti skidam kapu ako bog da idemo gore van grada kad se vrnes iz Dg tu mozes mahat ali samo sa jungle castom jeben teren ali ima ribe vidjet ces

Ps: bio sam u pravu za one terene gdje smo bili radila je struja zato nema ribe sinoc mi se komsija pohvalio da je bio na jegulju a to samo jedno znaci struja i palengari jebase joj majku debili.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
da Bog da svi osetili na svojoj kozi to sa cim krivolove ribu,dinamit struja....macola....
 
Vrh Dno